7/24 Mesai Ne Demek?

0 72

7/24 mesai ne demek? Özellikle içerisinde bulunduğumuz enformasyon ve teknoloji çağının en büyük sloganlarından biri herhalde 7/24’tür. Nedir bu 7/24; bu artık uykularımızın da meta haline geleceği yeni bir dönemi işaret eden bir çağın habercisidir. 50 yıl önce suyu satın alacaksınız deselerdi insanlar garipser hatta gülerek karşılık verirlerdi.

Fakat bugün içme suyu dediğimiz bir olgu karşımızda durmakta. Şöyle ki; özellikle internetin yaygınlaşması ve işlerin daha çok internet ağları üzerinden gerçekleşmesi ile sistem yeni bir aşamaya girmiş bulunuyor. İşte bu yeni aşamada çalıştığınız işyerindeki üssünüzün size gece yarısı mail atarak buna cevap vermenizi istemesini ve çalışma saatlerinizi esnekleştirmenizi bekliyor. Esneklik, uykuların sonu!

7/24 Mesai Ne Demek?

Özellikle bu kavrama internet ortamında denk geliyoruz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız 7/24 hizmetinizdeyiz gibi… Bankalarda da bu durum ile karşı karşıya kalmaktayız. Mesela banka ile ilgili bir sorun veya talep durumunda 7/24 müşteri temsilcisine ulaşılabilir. Örneğin operatörler veya önemli kuruluşlar için de bu geçerlidir. Burada amaç hem müşteri memnuniyetini sağlamak hem de karşılaşılabilecek problemleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.