Araç Üzerinden Isıtma Bujisi Çıkartılır

0 180

Araç üzerinden ısıtma bujisi çıkartılır, araçtan kızdırma bujisi çıkartanlar gibi konularda arayış içerisinde iseniz doğru yere hoş geldiniz. Kızdırma bujisini aracınız içerisinde çıkartabilecek en iyi ustalardan bir tanesi 0535 384 25 99 nolu numara üzerinden kendilerine ulaşabileceğiniz Salih Usta’dır. Salih usta, araçtan ısıtma bujisi çıkartma konusunda tecrübelidir.

Araç Üzerinden Isıtma Bujisi Çıkartılır

Araç Üzerinden Isıtma Bujisi Çıkartılır

Salih usta, araç üzerinden ısıtma bujisi çıkartma konusunda farklı markalara yönelik profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Kendisi son derece tecrübeli bir ustadır. Kendisi şu şekilde hizmet sunmaktadır. Detaylı olarak yazalım;

  • Multijet motorlar ısıtma bujisi çıkartılır
  • Ford ısıtma bujisi çıkartılır
  • Volvo ısıtma bujisi çıkartılır
  • Peugeot ısıtma bujisi çıkartılır
  • Mercedes ısıtma bujisi çıkartılır

Citroen, 3.0 Diesel gm motorların ve diğer tüm markalar için de de dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz. Araç üzerinden ısıtma bujileri çıkarılır. Aracınızda bulunan kırılmış, bozulmuş ısıtma bujisinin çıkartılmasını mı istiyorsunuz? İstanbul kızdırma bujisi çıkartan yerler içerisinde yer alan Salih Usta ile dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Salih Usta 0535 384 25 99

Dizel araçlarda ateşleme bujisi bulunmadığı için ısıtma bujisi motorun çalışmasını sağlamak için rol oynamaktadır. Dizel motorların silindirlerinin çalışmadan önce ısıtmayı sağlayan ısıtma bujisi, bir diğer adıyla kızdırma bujisi çıkartma işlemleri için Salih usta ile bizzat iletişime geçebilirsiniz. Peki kendisine nasıl ulaşabilirsiniz? Adres bilgilerini alt kısımda sizler için bırakıyoruz. Ayrıca kendisine ait telefon numarası da yazımızda bulunmaktadır.

Adres : OSB mah Kadosan oto sanayi sitesi E-blok no:8

RE-SA TORNA

İletişim: 05353842599

İstanbul/Ümraniye

Salih usta

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.