Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

0 108

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Yaşadığınız yerden başka bir yere ettiğiniz seyahatlerde, kısa süreli tatillerinizde veyahut gün içerisindeki işleriniz için günlük bir şekilde daireler kiralamanız oldukça mümkündür. Bunun yanında arkadaşlarınız ile özel günlerde güzel vakitler geçirmeniz için Beylikdüzü günlük kiralık daire imkanlarına başvurabilirsiniz. Bu dairelerin içinde normal bir evde bulunan tüm eşyalar ve mobilyalar bulunmaktadır. Hayatınızın içerisinde evlerinizde yaptığınız tüm aktiviteleri günlük olarak tuttuğunuz dairelerde de gerçekleştirebilirsiniz. Duş alabilir veyahut yemeklerinizi yapabilirsiniz. Bizler tarafından kiraladığınız tüm evlerde hijyen ve temizlik ön plandadır. Dairelerimiz kiralanmadan önce dikkatli ve etkili bir şekilde dezenfekte edilmektedir. Bunun yanında kullanılan perdeler ve çarşaflar düzenli bir şekilde yıkanmaktadır. Ayrıca kişisel bakım eşyaları bir kullanımlık olarak konulmaktadır. Böylelikle evlerimizin temizliğinde titizlikle çalışmaktayız.

Dairelerimiz günümüzün teknolojik imkanlarıyla donatılmış bir şekildedir. Tamamı yeni eşyalı sıfır dairelerden oluşmaktadır. Sitemizde bulunan tüm fotoğraflar kendi çekimlerimiz olup bire bir karşılaşacağınız ortamları sizlere ulaştırmaktadır. Yüksek kaliteyi uygun fiyatlar içerisinde müşterilerimize ulaştırmaktayız. Dairelerimiz klima teknolojisi ile buluşturulmuştur. Böylelikle yaz aylarının bunaltıcı havasından kurtulmanız ve kış aylarında sıcak bir ortama sahip olmanızı sağlamaktadır. Sıcak su imkanı da kombi ile sağlanmaktadır. Bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde duşlarınızı alabilir sıcak suya ulaşabilirsiniz. Televizyon ve uydu yayınları 7/24 kesintisiz bir şekilde sağlanmaktadır. Uluslararası ve yerel istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz. Bunun yanında ücretsiz internet imkanıyla konakladığınız süre boyunca hızlı bir internet bağlantısı sağlamaktayız.

Mutfak bölünde ocak ve buzdolabı imkanları sağlanmaktadır. Böylelikle yemeklerinizi kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz ve muhafaza etme şansına sahipsiniz. Ücretsiz çay kahve ve şeker müessesemizin ikramı olarak sizlere sağlanmaktadır. Yemek takımı bulunan dairelerimizde misafirlerinizi ağırlayacağınız bir durumu sizlere yaratmaktadır. Kirlenen kıyafetleriniz ve yıkanması gereken eşyalarınız için çamaşır makineleri Beylikdüzü günlük kiralık daire içerisinde bulunmaktadır. Dairelerimiz merkeze oldukça yakın ve ulaşım imkanları olan konumda bulunmaktadır. Böylelikle kolay ve hızlı bir şekilde ulaşımlarınızı sağlayabilirsiniz. Bunun yanında merkeze yakın konumda bulunan dairelerimiz alışverişlerinizi ve ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.