Çesa Soğutma ve Isıtma Sistemleri Fancoil Teknik Servisi

0 98

Çesa soğutma ve ısıtma sistemleri fancoil teknik servisi olarak, kendilerine ulaşan taleplere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Fancoil, sulu ısıtma ve soğutma sistemidir. Bir merkezde hazırlanan sıcak ya da soğuk suyun bina içerisinde, Fancoil cihazlar aracılığıyla dağıtılmasıyla soğutulması ya da ısıtılmasıdır. Fancoil sistemleri, mekan içerisinde emilen havanın, fan ve senpantin aracılığıyla soğuk ya da sıcak su sayesinde soğutularak veya ısıtılarak, tekrar odaya üflenmesidir.

Çesa Soğutma ve Isıtma Sistemleri Fancoil Teknik Servisi

Fancoil teknik servisi şekilde arayış içerisinde olunduğunda karşılaşılabilecek en iyi sonuçlardan bir tanesi Çesa’dır. Sistemde görülen arızalar, Fancoil teknik servisi ile hızlı bir çözüme kavuşturulmaktadır. Ana merkezi Ankara’da bulunan Çesa Soğutma ve Isıtma Sistemleri, tüm Türkiye genelinde profesyonel hizmet sağlamaktadır. Uzman kadrosu ve 27 yıllık tecrübesi ile özel sektör, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına kapsamlı hizmet sunar.

Çesa İklimlendirme İle Türkiye Genelinde Profesyonel Hizmet

Fancoil teknik servisi bünyesinde Çesa İklimlendirme ilk olarak ücrestiz keşif sağlar. Ardından arıza sebebinin tespiti ve onarım aşamalarına geçilir. Eğer uygun ise yerinde; kapsamlı ekipman ihtiyacı varsa atölyede onarım gerçekleştirilir. Fancoil teknik servisi yanı sıra, rooftop teknik servisi, pano tipi klima servisi gibi konularda da kendileri ile iletişime geçilebilir.

Türkiye’nin her köşesine profesyonel hizmet götüren Çesa Soğutma ve Isıtma Sistemleri, müşterileri için teknik servis ve bakım sağlar. Hizmetleri bünyesinde ücretsiz keşif, arıza tespiti, onarım, anlık bakım, planlı bakım, periyodik bakım ve bakım sözleşmesi yer alır.

Sunduğu 7/24 acil müdahale hizmeti ile ivedilik gerektiren müdahalelere cevap vermektedir. Kendi sektöründe Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer alan Çesa İklimlendirme, son model ekipmanları ve uzman kadrosu ile teknik servis ve bakım hizmeti verir. Daha kapsamlı bilgi için Çesa İklimlendirmenin web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Çesa soğutma ve ısıtma sistemleri fancoil teknik servisi ile dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.