Fantazi Aktarma Makinesi Nedir? Tüm Detaylar

0 119

fantazi aktarma makinesi, çeşitli efektlerde, iğlik çeşitlerinde ve yumuşaklıkta elyaf ip üretilmesini sağlayan bir makinedir. Elyaf ve yün ipliklerine daha hoş fantazi efektleri veren fantazi makine, kullanım açısından kolay ve istenilen kalitede nöpe, şantuk ip üretimine olanak sağlıyor. Kullanılan bu malzemeler ile Triko ve kumaş sanayide büyük avantajlar elde etmeye olanak tanıyor. Ses çıkarmayan ve kolay kontrol edilebilen yapısı sayesinde sanayi sektöründe en çok tercih edilen türer arasındadır.

fantazi Aktarma Makinesi Ne İşe Yaramaktadır?

Gelişen teknoloji dünyasında, dokuma sanayi de fantazi makineler ile gelişmeye başladı. Sitede yer alan bu makine sayesinde istenilen türde ip yapımı artık çok kolay.

fantazi aktarmalı makine sayesinde birçok avantaj elde ediyorsunuz. Bu avantajların belli başlıları şunlardır;

  • fantazi makine, sahip olduğu delikli iğler sayesinde yün iplerden ve elyaf iplerden hızlı şekilde ip üretimine olanak tanıyor.
  • Emiş kanalı standart olan fantazi aktarma makinesinin sonsuz devirde dönen kayışları sayesinde istenilen model ve yumuşaklıkta fantazileri ip yapımı sırasında aktarabilme imkanınız bulunuyor.
  • On devirli yapısı sayesinde aynı anda birden çok ip modelini sistemden ayarlamaya olanak tanıyor,
  • Efektlerin sistem içerisinde tanımlanıp kaydedilmesi mümkündür,
  • İstenildiği zaman panel üzerinden efekt çağrılarak aynı türden ipliklerin yapılması olanaklıdır.

fantazi aktarmalı makineler, yukarıda verilen çeşitli özelliklerin yanı sıra oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Basit kullanımı ve çoklu imkanları sayesinde dokuma sanayinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Güçlü kolları ve toplamda 96 adet olan iğleri sayesinde hızlı ve sessiz şekilde ip üretimine olanak sağlıyor.

Makinenin Kullanımı Nasıldır?

fantazi aktarma makinesi, delikli iğ ve bilezikli iğler sayesinde hızlı bir şekilde istenilen efektlerde iplik üretimine olanak tanıyor. Kullanımı panel üzerinden yapılan bu makinenin, basit bir kullanım yapısı bulunuyor. Ara yüz üzerinden istenilen türden efektlerin girişi yapılabilir. Makinenin aynı anda farklı on türde iplik üretebiliyor olmasından dolayı, aynı anda on adet efekt girmenize olanak tanıyor.

fantazi Aktarmalı Makine Fiyatları Nedir?

fantazi aktarmalı makineler oldukça uygun bir fiyat ile satışa sunuluyor. fantazi aktarmalı makinelerin bilezikleri 115 mm ve dönen panelleri ise 450 mm olacak şekilde üretilmiştir. Kolay anlaşılan yapısı ve Triko sektörünün vazgeçilmez bir parçası olması, 2. el fantazi makine alımlarının artmasını sağlıyor.

fantazi Makine Tamiri ve Yedek Parça Temini

Uygun fiyat standartlarına ek olarak fantazi makine yedek parça satışı da mevcuttur. Olası bir arıza anında ulaşabileceğiniz yetkililer yardımı ile yedek parça alımı yapabilir ve aynı şekilde fantazi aktarmalı makinenizin kullanımına devam edebilirsiniz. Makine yedek parçaları sıfırdır ve herhangi bir ön kullanıma maruz kalmamışlardır. Bu nedenle parça tamiri kaliteli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.