Güvenli İnternet Paylaşımı Çözümleri

0 96

Güvenli internet paylaşımı çözümleri obifi.com ile sizlerle… İnternet hizmeti vermek, artık tüm işletmeler için kaçınılmazdır. Müşteriler her zaman için kesintisiz bir internet keyfi yaşamak isterler. 5651 sayılı yasa gereği, tüm işletmelerin bu yasaya uygun log tutmaları da zorunlu hale gelmiştir. Siz de kendi işletmelerinizde müşterilerinize kesintisiz internet keyfi yaşatırken kendinizi ve işletmenizi 5651 sayılı yasaya karşı korumak için Obifi hotspot yazılımından, 5651 loglama çözümlerinden ve 5651 hotspot loglama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Güvenli İnternet Paylaşımı Çözümleri

Güvenli İnternet Paylaşımı Çözümleri

Tüm işletmelerin faydalanabileceği bu çözümlerden kurumsal şirketler de faydalanabilmektedir. Kurumsal iş yerlerinizde hem personeliniz hem de misafirlerinizin T.C. kimlik numarasını doğrulayarak veya oluşturacağınız kullanıcı adı ve şifre aracılığı ile kesintisiz hotspot hizmeti sunmaya başlayabilirsiniz. Kullanacağınız panel üzerinden yasak sitelere girişi engelleyebilir; hangi kullanıcının ne kadar hız kullanacağını belirleyebilirsiniz.

Kolay Kurulum, Kolay Kullanım

Hotspot karşılama ekranlarının tasarımı ile ilgili en sıklıkla karşılaşılan eleştirilerden biri de bu ekranların kullanıcı dostu olmayan hazır tasarımlar olduğu yönündedir. Obifi, bu durumu tamamen değiştirmiştir ve %100 özelleştirilebilir temalar sunmaktadır. Böylece tüm işletmeler, herhangi bir kodlamaya ihtiyaç duymadan kendi kurumsal kimliklerine uygun karşılama ekranı oluşturma fırsatı bulabilirler.

Paneliniz üzerinden arzu ettiğiniz tasarımı seçerek ziyaretçilerinize özelleştirilmiş bir tasarım sunma şansı yakalayabilirsiniz. Dilediğiniz tasarım için Obifi tasarım ekibi de size her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

Obifi.com yurt hotspot yazılımı, 5651 loglama çözümleri, 5651 hotspot loglama gibi tüm konularda tercih edilebilir.

Tüm bu hizmetlerden yaralanmak için websitemizi hemen ziyaret edebilirsiniz. Üstelik hesap oluşturduğunuzda 15 gün boyunca Obifi keyfini ücretsiz yaşayabilirsiniz. Otel hotspot yazılımı için ayrıntılar obifi.com ‘da yer almaktadır.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.