Aero Whatsapp Ne Demek?

Whatsapp Aero, Whatsapp için geliştirilmiş 3. parti bir uygulamadır. Whatsapp’ın sağlamadığı veya kısıtlamadığı birçok işlevi size sağlar. Ayrıca bu uygulamanın üreticisi bir Türk’tür ve sağladığı işlevler onu çok popüler bir uygulama haline getirmiştir.
Whatsapp Aero, detaylandırılmış özelliklere ve sade teması ile kullanıcılara yüksek ve güvenli şifreleme oluşturduğunu iddia eden bir sohbet ve paylaşım programıdır. Whatsapp programının altyapısını kullanarak daha fazla özellik sunan Aero uygulaması, Whatsapp uygulamasının yapamadıklarını yapma imkanı sunuyor.

Whatsapp aero özellikleri nedir?

Whatsapp Aero Özellikleri

Kim ne zaman profil fotoğrafı/durumunu değiştirdi görebilme. Mavi tik okundu bilgisi kaldırma. Okundu, yazıyor,çevrimiçi gibi bilgileri gizleme. (Whatsapp bunu sunuyor ancak bu özelliği aktifleştirdiğiniz zaman siz de karşı tarafın bilgilerini göremiyorsunuz.

WP Aero güvenli mi?

Açık kaynak kodlu olanlar işi bilen kişiler tarafından incelenebilir ancak yine de kesin bir güvenlik garantisi verilemez. Üstelik WhatsApp Aero direkt olarak WhatsApp altyapısı ile çalıştığı için elde ettiği veriler son derece özel ve satışa çok müsait.

Whatsapp Aero Nedir 2022?

Whatsapp Aero 2022, sunduğu gizlilik özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmış bir uygulama olarak öne çıkıyor. Örneğin karşı taraf size mesaj gönderdiğinde bunun iletildiğini (iki tik) ve okunduğunu (mavi tik) görmesini engelleyebiliyorsunuz.

You might be interested:  D Smart Internet Televizyona Nasıl Bağlanır?

Modlu Whatsapp ne işe yarar?

Çevrimdışı Mod : Çevrimdışı Mod ile whatsappta olsanız bile çevrimdışı gözükürsünüz. Sürekli Çevrimiçi Mod : Sürekli Çevrimiçi Modu ile Whatsapp’tan çıktığınızda (arka planda açık olması gerekiyor) 15 dakikalığına çevrimiçi gözükürsünüz. Sohbet Kilitleme : Sohbetlerinize pin kilidi koyabilirsiniz.

Aero nedir ne anlama gelir?

Aero; ilk bakışta genel olarak hava ile gaz manasına gelir. Diğer yan anlamlarına bakıldığında ise havacılık alanında kullanılan bir terimdir. Anlamı hava ile ilgili karşılığını vermektedir. Mesela aeroloji olarak kullanılan kelime hava bilimi ya da hava araştırmaları manasına gelir.

WhatsApp çevrimiçi görünmeme nasıl yapılır?

  1. Ayarlar> Gizlilik> Durum adımlarını takip ediniz.
  2. Daha sonra buradan kişilerim seçiliyse tüm kişileriniz çevrim içi olup olmadığınızı görebiliyor demektir.
  3. Buradan kişiler yerine hiç kimse yazanı tercih ediniz.
  4. Bu şekilde çevrim içi özelliğini kapatmış olursunuz.

WhatsApp’tan silinen mesajları nasıl geri alabilirim?

Yeni Android cihazınızın, yedeklemenizin kayıtlı olduğu Google Hesabına bağlı olduğuna emin olun. WhatsApp’ı yükleyin ve açın, ardından numaranızı doğrulayın. Sohbet ve medyalarınızı Google Drive’dan geri yüklemek için, sorulduğunda GERİ YÜKLE’ye dokunun. Geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra İLERİ’ye dokunun.

Gbwhatsapp ne demek?

Peki nedir bu Gb Whatsapp? Gb Whatsapp, orijinal Whatsapp’ın yasakladığı bir sürümdür. Kullananlara yüksek oranda gizlilik sunar, fakat yasaklı bir uygulama olmasından kaynaklı Whatsapp tarafından 1 gün veya 1 hafta süreyle cezalandırılabilir. Gb Whatsapp uygulamasıyla çevrimiçi olduğunuzu sizden başkası bilmeyecek!

AeroInsta zararlı mi?

Aero Instagram ya da AeroInsta olarak anılan üçüncü taraf mobil uygulamanın Instagram ile alakası yok. Bu nedenle güvenlik konusu tartışmalı. Ancak güvenliği pek önemsemiyor ve farklı bir arayüz ile yeni bir Instagram deneyimi yaşamak istiyorsanız AeroInsta aradığınız uygulama olabilir.

Kırmızı WhatsApp nedir?

WhatsApp beta sürümünde deneme aşamasında olan bu özellik, sohbette gönderilen linkleri analiz ederek sahte yada zararlı sitelere yönlendirme olup olmadığını kontrol ediyor. Eğer link şüpheliyse link kırmızıya dönüyor, kullanıcı yine de linke tıklarsa link açılmadan önce kullanıcıya bir uyarı mesajı gösateriliyor.

You might be interested:  Ttnet Internet Borcumu Nasıl Öğrenebilirim?

WhatsApp Profilime kim bakmış?

Resmi olarak WhatsApp uygulaması içerisinde böyle bir imkan yer almıyor. Birkaç uygulama indirerek profilinize kimin baktığını görebilirsiniz. WhatsApp hesabıma kim baktı programı kendi veri tabanını kullanarak profil ziyaretlerine dair kullanıcıları bilgilendiren uygulamalar olarak nitelendirilir.

Turuncu WhatsApp ne demek?

Turuncu kalp: Kalp emojisi sevgili temsil eder. Fakat turuncu kalbin anlamı daha çok arkadaşlık ilişkilerini kapsıyor. Yani duygusal ilişkilerin yanı sıra dostluk sevgisi mesajlarına hizmet eder.

Özel WhatsApp nasıl yapılır?

1 – GÖRÜNMEZ OLMA

Android için WhatsApp’ın ”Ayarlar” kısmını açın ve ”Hesap” bölümüne gidin. Ardından ”Gizlilik” kısmına tıklayın. Burada son görülme, profil fotoğrafı, hakkımda ve durum kısımlarını ”Hiç kimse” olarak işaretleyin.

AeroInsta zararlı mi?

Aero Instagram ya da AeroInsta olarak anılan üçüncü taraf mobil uygulamanın Instagram ile alakası yok. Bu nedenle güvenlik konusu tartışmalı. Ancak güvenliği pek önemsemiyor ve farklı bir arayüz ile yeni bir Instagram deneyimi yaşamak istiyorsanız AeroInsta aradığınız uygulama olabilir.

Instagram Aero ne işe yarar?

Reklamsız sosyal medya deneyimi sunan uygulamada beğenilen gönderileri gizleme, gönderileri indirme ve mesajlarda okundu bilgisini gizleme dahil olmak üzere çeşitli özellikler mevcut.

GB WP ne demek?

Gb Whatsapp, orijinal Whatsapp’ın yasakladığı bir sürümdür. Kullananlara yüksek oranda gizlilik sunar, fakat yasaklı bir uygulama olmasından kaynaklı Whatsapp tarafından 1 gün veya 1 hafta süreyle cezalandırılabilir. Gb Whatsapp uygulamasıyla çevrimiçi olduğunuzu sizden başkası bilmeyecek!

WP Plus Güvenli mi?

Resmi bir uygulama olduğu için güvenilirdir. Uygulama mağazalarında bulunduğu için kurulumu kolaydır. Bilinen en güvenli mesajlaşma uygulamalarından biridir. Yasaklama gibi bir durum söz konusu değildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.