D Smart Internet Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

D-Smart çağrı merkezi aranarak da D-Smart kota sorgulaması yapılabilir. Bu amaçla aranması gereken numara 0 850 266 066’dır. Bu numara üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşülerek D-Smart hakkında istenen konular hakkında bilgi edilebilir.

D smart müşteri numaramı nasıl öğrenebilirim?

Bu numara ile aboneliğinize dair pek çok işlemi online kanallar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. D smart net abone no öğrenmek için Online İşlemler menüsünü tercih edebilirsiniz. 0850 266 0 266 sesli yanıt sisteminden 1’i tuşlayarak da abone numarası menüsüne ulaşabilirsiniz.

D smart kullanıcı kodu nedir?

KABLOSUZ AĞINIZIN YAPILANDIRILMASI

Internet Explorer’ı açın ve adres kısmına modem’in IP’si olan 192.168.1.1 yazıp ENTER tuşuna basınız. Karşınıza kullanıcı adı ve şifre kısmı gelecektir. Kullanıcı adına : admin Parola kısmına : admin yazarak GİRİŞ butonuna tıklayınız.

D smart internet kime ait?

D-Smart, 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren ve 2018 itibarıyla Demirören Holding bünyesinde bulunan Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformu ve internet servis sağlayıcısıdır.

D smart hangi bakanlığa şikayet edilir?

BTK Tüketici Sitesi. BTK Bilgi ve İhbar Merkezi’ne 120 Numaralı Telefon Kanalıyla Ulaşılabilmektedir.

You might be interested:  Whatsapp Güvenlik Kodu Nasıl?

D-Smart abone numarası nerede yazar?

D-Smart Abone Numaram Nerede Yazıyor? D-Smart fatura ödeme ve online borç sorgulama işlemleri için abone numaranızı yukarıdaki sorgulama alanına girmeniz gerekmektedir. D-Smart faturanızda Abone No alanında yazan abone numarası sizin numaranızdır.

Dsmart hizmet numarası nerede yazar?

Hocam son faturanızda üst kısımda yazar, E-devlet hizmet arama kısmına internet yazınca çıkıyor zaten abone sorgulama ekranı.

Dsmart kullanıcı Adı şifre Nasıl Öğrenilir?

Kullandığınız modem, D-SmartNet’in size sunduğu modem ise; kablosuz internet kullanıcı adı ve şifrenize modeminizin alt kısmındaki PIN/WIFI Password ve SSID bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Modeminizin alt kısmında bu bilgiler yer almıyorsa Online İşlemler’ den otomatik olarak veya kendiniz belirleyebilirsiniz.

Zyxel kullanıcı adı ve şifre nedir?

1- Modem arayüzüne herhangi bir web tarayıcından 192.168.1.1 ile erişim sağlanır. 2- Kullanıcı adı ”admin”, şifre ”turktelekom” ile modem arayüzüne giriş yapılır.

Dsmart şifresi nedir?

Adım 3: Web tarayıcı adres satırına 192.168.1.1 yazınız ve Enter tuşuna basınız. Adım 4: Karşınıza gelen kullanıcı adı bölümüne admin şifre bölümüne dsmart yazınız ve ardından Oturum Aç butonuna tıklayınız.

D-smart hangi bakanlık?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteriyor.

D-smart sorumlu müdür?

Çetin Bayrak – Müdür – D-Smart | LinkedIn.

D-smart abonelik ücreti ne kadar?

Abonelik Paketi HD/D-Fix Fiyat Hediye
Hoşgeldin Paketi 29 TL İlk Ay Film Dizi Paketi Kanalları Hediye
Aile Spor Paketi 34 TL İlk 2 Ay Mega Paket Kanalları Hediye
Film Dizi Paketi 44 TL İlk 3 Ay Belgeselsever + Eğlencesever Ek Paketi Hediye
Mega Paket 54 TL İlk 4 Ay Belgeselsever + Eğlencesever Ek Paketi Hediye

D-smart şikayet nasıl yapılır?

Her öneri, talep ve şikayetiniz için aşağıdaki formu doldurarak ya da Müşteri Hizmetlerimize 0850 266 0 266 No’lu Çağrı Merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. E-posta aracılığıyla ilettiğiniz talepleriniz en kısa süre içerisinde yanıtlanacaktır.

You might be interested:  Vodafone Aylık 250 Mb Internet Nasıl Iptal Edilir?

D-smart şikayet için nereye başvurulur?

D-Smart hizmet, servis ve ürünleri ile ilgili şikayetler Online İşlem Merkezi üzerinden alınmaktadır. İletilen şikayetler “D-Smart Müşteri Memnuniyeti ve Müşteri Şikayetleri Yönetimi Politikası” doğrultusunda değerlendirilip en fazla 10 iş günü içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.

Şikayet nereye yapılır?

Başkanlık, kişisel verileri Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) başvuru portalı, e-devlet kapısı, ALO 150 telefon hattı, mektup, faks ve sair iletişim kanalları aracılığıyla işitsel, elektronik veya yazılı olarak öğrenilen verilerden, Kanun’da belirtilen kişisel veri işleme şartlarına uygun olarak başvurucuların

D-smart kart numarası kaç haneli?

Fatura ödeme işleminizi 11 haneli abone numaranız gerçekleştirebilirsiniz.

D-Smart aboneliği nasıl iptal edilir?

Abonelik fesih dilekçenizi Kimlik Belgeniz ile birlikte D-Smart bayilerine şahsen başvurabilir, 0212 478 03 33 numarasına faks çekebilir ya da posta yolu ile iletebilirsiniz.

D-smart faturası nasıl ödenir?

Faturanızı, www.dsmart.com.tr adresindeki Online İşlemler menüsü ve D-Smart Müşteri Hizmetleri’nden (0850 266 0 266) tüm kredi kartları ile ödeme yapabilir veya talimat verebilirsiniz.

0850 266 0266 kime ait?

D-Smart internet ve TV hizmeti kullanmaktayım. Adres değişikliği nedeniyle 0850 266 0266 telefon numarası ile D-Smart müşteri temsilcileriyle yapmış olduğum görüşme neticesinde 22.06.2022 tarihinde nakil işlemimi başlattım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.