D Smart Internet Televizyona Nasıl Bağlanır?

Öncelikle D-Smart cihazınızın arkasındaki sinyal kablosunun bağlı olup olmadığından emin olunuz. 2. “sinyal yok” uyarısı aldığınız kanalda kumandanızın “yeşil” renkli tuşuna basınız. 3. Ekrana gelen sinyal ayarları sayfasından D-Smart TP1 sinyalini seçmek için ‘ok’ tuşuna basınız.

D-smart internet bağlantısı nasıl yapılır?

Adım 2: Modem arayüz ayarlarına erişmek için bilgisayarınızda yüklü olan bir web tarayıcısı açınız. Adım 3: Web tarayıcı adres satırına 192.168.1.1 yazınız ve Enter tuşuna basınız. Adım 4: Karşınıza gelen kullanıcı adı bölümüne admin şifre bölümüne dsmart yazınız ve ardından Oturum Aç butonuna tıklayınız.

D-smart Go televizyon nasıl açılır?

D-Smart GO’ya aşağıdaki ortamlardan ve cihazlardan erişebilirsiniz: www.dsmartgo.com.tr web sitesinden, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D-Smart GO uygulaması ile, Samsung ve LG marka akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile.

D-Smart TV için çanak anten gerekli mi?

İHTİYACIM OLAN EKİPMAN NEDİR? D-Smart yayınlarını izleyebilmek için D-Smart uyumlu bir dijital uydu alıcısı, unıversal lnb, çanak anten ve kablolama yeterlidir.

D-Smart sinyal yok nasıl yapılır?

Sorununuz devam ediyor ise çözüm için cep telefonunuzdan ‘SERVIS’ yazıp boşluk bırakıp smart kart numaranızı ekleyerek 2850’ye sms göndermenizi rica ederiz. Adresinize en yakın Smart Teknik Servis bilgisi cep telefonunuza sms olarak iletilecektir.

You might be interested:  Bilgisayar Ekran Ayarlarını Eski Haline Nasıl Getirebilirim?

D-smart kullanıcı adı nasıl yazılır?

PPP Ayarları başlığının altındaki değerler ise; PPP Kullanıcı adı D-SmartNet kullanıcı adınızı kullanıcı adı @dsmart şeklinde yazınız.

D-smart hangi modemi veriyor?

Tp-link Td-W9970 300Mbps Fıber Modem Vdsl Adsl2+ Usb Port ( D-Smart )

D-Smart GO aynı anda kaç kişi girebilir?

uye olmak için öncelikle d-smart üyeliği ve ekstra 3 tl istemektedir. ayrıca aynı anda tek cihazdan, en fazla 4 farklı cihazdan kullanılabilmektedir. bir de rootlu androidde, jailbreakli iphoneda çalışmayacakmış.

D-smart kumanda kilidi nasıl açılır?

D-Smart tuşunun 2 kere yanıp sönmesinin ardından rakam tuşlarından; 1 tusuna bastiginizda artik kumanda etmesi gerek.

D-Smart GO aylık ne kadar?

1 Aylık D-Smart GO Mega Paket 29,90 TL yerine 14,90 TL! 3 Aylık D-Smart GO Mega Paket 89,70 TL yerine 42,90 TL! 6 Aylık D-Smart GO Mega Paket 179,40 TL yerine 81,90 TL! 12 Aylık D-Smart GO Mega Paket 358,80 TL yerine 148,90 TL!

Smart TV uydu gerekiyor mu?

Hectopat. 1-) İçinde uydu alıcı olan herhangi bir tv’ye mutlaka çanak gerekir.

D smart TV nasıl ayarlanır?

D-Smart uydu alıcınızın fişini çıkartıp takınız. Hala sinyal alamıyorsanız, D-Smart kumandanızın MENÜ tuşu üzerinden AYARLAR – SİSTEM AYARLARI – SİNYAL AYARLARI menüsüne geliniz. D-Smart TP1’e geldiğinizde, kumandanızın “OK” tuşuna basarak sinyali almaya başlayabilirsiniz.

D Smart kurulum ücreti alıyor mu?

Yeni yalın internet aboneliklerde 150 TL değerindeki yerinde kurulum hizmeti taahhüt kapsamında ücretsiz olarak sunulmaktadır. D-Smart uydu alıcısı, smart kart ve modemin mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir.

D-Smart sinyal yenileme nasıl yapılır?

D-Smart uydu alıcınızın fişini çıkartıp takınız. Hala sinyal alamıyorsanız, D-Smart kumandanızın MENÜ tuşu üzerinden AYARLAR – SİSTEM AYARLARI – SİNYAL AYARLARI menüsüne geliniz. D-Smart TP1’e geldiğinizde, kumandanızın “OK” tuşuna basarak sinyali almaya başlayabilirsiniz.

You might be interested:  Bilgisayar Ram Nasıl Öğrenilir?

TV sinyal yok diyor ne yapmalıyım?

Televizyonun veya uydunun kanal listesine bakarak kanalların güncel olup olmadığına bakınız. Anten kablonuz prizden geliyorsa prize bağlı olan minik kabloyu değiştirerek deneyiniz. Sinyal Yok Sinyal Zayıf düzelmediyse. Uydu kablonuz dışardan geliyorsa o vakit da kablonuzda kopma meydana gelmiş mi diye kontrol ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.