D Smart Internet Üzerinden Nasıl Izlenir?

D-Smart GO’ya aşağıdaki ortamlardan ve cihazlardan erişebilirsiniz:

 1. dsmartgo.com.tr web sitesinden,
 2. IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D-Smart GO uygulaması ile,
 3. Samsung marka 2017 ve sonrası üretilen akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile.

D-smart internet olmadan çalışır mı?

D-SMART ÜZERİNDEN İNTERNET BAĞLANTISI YAPILABİLECEK Mİ? Ethernet bağlantısı doğrudan internet erişimi sağlamaz. Uydu alıcınızda ilgili ayarları yaparak ethernet bağlantısı sayesinde D-Smart’a özel çok çeşitli interaktif uygulamalar kullanılabilirsiniz.

D-Smart GO nasıl aktif edilir?

D-Smart GO’ya nasıl üye olurum? D-Smart GO’ya web sitesinden ve mobil uygulamalardan üye olabilirsiniz. www.dsmartgo.com.tr ana sayfasında yer alan ‘Üye Ol’ bağlantısına tıklayıp adımları takip ederek D-Smart GO üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

D-smart hangi internet alt yapısını kullanıyor?

D-Smart Türk Telekom’uda SuperOnline’ıda altyapı olarak kullanıyor.

D-Smart sinyal yok nasıl yapılır?

Sorununuz devam ediyor ise çözüm için cep telefonunuzdan ‘SERVIS’ yazıp boşluk bırakıp smart kart numaranızı ekleyerek 2850’ye sms göndermenizi rica ederiz. Adresinize en yakın Smart Teknik Servis bilgisi cep telefonunuza sms olarak iletilecektir.

D smart yerine ne kullanılır?

Bu yazıda izlemeye dayalı eğlence servislerinin özelliklerine göz atıyoruz.

 • Netflix. Eğlence deneyimine devrimci yenilikler getiren Netflix, her platformdan sorunsuz televizyon izleme imkânı sunmasıyla eşsiz diyebileceğimiz bir servis.
 • Blu TV.
 • Puhu TV.
 • Digiturk.
 • D-Smart.
 • Tivibu.
 • Turkcell TV+
 • Vodafone TV.
 • You might be interested:  Windows Ürün Etkinleştirme Anahtarı Nerede?

  D Smart için ne gerekli?

  İHTİYACIM OLAN EKİPMAN NEDİR? D-Smart yayınlarını izleyebilmek için D-Smart uyumlu bir dijital uydu alıcısı, unıversal lnb, çanak anten ve kablolama yeterlidir. Eğer modül girişli bir uydu alıcısına sahipseniz D-Smart cam modül ile de D-Smart yayınlarını alabilirsiniz.

  D-Smart GO ücretsiz mi?

  D-Smart TV üyeleri D-Smart GO’yu ücretsiz olarak kullanabilirler. Hemen D-Smart GO’ya ücretsiz üye olabilir, 1 ay boyunca Film Dizi paketinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

  D-Smart GO Kart nasıl kullanılır?

  D-Smart GO Kart Kodunu sadece kayıtlı kullanıcılar kullanabilir. Üye girişi yapılır ve ekranın sağ üst bölümünde yer “Ayarlarım” butonuna tıklanır. “Paket Bilgilerim” menüsü altında yer alan “GO Kart Kullan” butonuna tıklanır. Açılan sayfada yer alan ilgili alana GO Kart kodu girilir ve “Devam Et” butonuna tıklanır.

  D-Smart GO aynı anda kaç kişi?

  D-smart go hizmetini en fazla 4 farklı cihazdan alabilirsiniz.

  D-smart sınırsız internet ne kadar?

  24 Mbps’e kadar limitsiz fiber internet 100,90 TL! Üstelik dsmart.com.tr’den yapılan başvurulara özel 24 Mbps’e kadar limitsiz fiber internet 105,90TL yerine 100,90TL* ‘den başlayan fiyatlarla!

  En iyi internet hangisi?

  Speedtest, Türkiye’de en hızlı mobil internet ve sabit internet sağlayıcılarının hangileri olduğunu açıkladı. 2022’nin 2. çeyreği için yayımlanan rapora göre TurkNet sabit internetin, Turkcell ise mobil internetin lideri oldu.

  16 megabit internet hızı nasıl?

  Ancak video ile canlı yayın yapıyorsanız, büyük dosyalar indiriyorsanız, görüntülü konuşuyor ve internet üzerinden yoğun olarak video izliyorsanız daha hızlı internet paketine ihtiyaç duyarsınız. Günümüzde, 16 Mbps – 50 Mbps hızları arasındaki internet paketleri ideal olarak görülmektedir.

  D-Smart sinyal yenileme nasıl yapılır?

  D-Smart uydu alıcınızın fişini çıkartıp takınız. Hala sinyal alamıyorsanız, D-Smart kumandanızın MENÜ tuşu üzerinden AYARLAR – SİSTEM AYARLARI – SİNYAL AYARLARI menüsüne geliniz. D-Smart TP1’e geldiğinizde, kumandanızın “OK” tuşuna basarak sinyali almaya başlayabilirsiniz.

  You might be interested:  Windows Vista Hangi Sürümü Iyi?

  TV sinyal yok diyor ne yapmalıyım?

  Televizyonun veya uydunun kanal listesine bakarak kanalların güncel olup olmadığına bakınız. Anten kablonuz prizden geliyorsa prize bağlı olan minik kabloyu değiştirerek deneyiniz. Sinyal Yok Sinyal Zayıf düzelmediyse. Uydu kablonuz dışardan geliyorsa o vakit da kablonuzda kopma meydana gelmiş mi diye kontrol ediniz.

  D-smart internet neden çalışmıyor?

  İnternet bağlantınızda birden fazla cihaz kullanıyorsanız tek bir cihazda mı bağlantı sorunu yaşıyorsunuz kontrol edin ve sorunun devam etmesi halinde 0850 266 0 266 D-Smart Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek destek alabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.