Internet Aşım Nasıl Iptal Edilir?

Avantajlı İnternet Aşım Paketi IPTAL ASIM INT yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Konuşma Aşım Paketi IPTAL ASIM SES yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı SMS Aşım Paketi IPTAL ASIM SMS yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir.

Turkcell internet aşım nasıl iptal edilir?

Nasıl iptal ederim? 2222’ye IPTAL HAFTALIK 1GB yazıp paketinizi iptal edebilirsiniz.

Turkcell internet aşım çözümü nedir?

Aşım Çözümü nedir? Aşım çözümü ile paket bitişi sonrasında rahat rahat konuşup, mesajlaşıp, internete girebilirsiniz.

Aşım koruması internet paketi ne demek?

Kampanya kapsamında, müşteriler son 2 ayda yurt içi ses, SMS ve data kullanımı için yaptıkları toplam aşım tutarından fazla olan fatura için en çok 50 TL olacak şekilde iade alırlar.

İnternet aşım 1 GB nasıl iptal edilir?

​Akıllı Fatura Ek İnternet Paketi’ni dilerseniz, IPTAL EKLE 1 GB yaz 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Turkcell ek paketi nasıl iptal edilir?

Nasıl İptal ederim? 2222’ye IPTAL AYLIK EK 10GB yazıp paketinizi iptal edebilirsiniz.

You might be interested:  Internet Cok Yavaş Ne Yapmalıyım?

Turkcell internet data aşımı nedir?

TURKCELL Müşteri Hiz on Twitter: ‘@oguzhan__guner İnternet data aşım ücreti tarifenizin içeriği bittikten sonra yapmış olduğunuz ekstra kullanımların ücretidir.’ / Twitter.

Turkcell fatura aşımı nasıl kapatılır?

Akıllı Fatura Kampanyası paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istediğinizde, faturanıza ek ücret yansımaması için devreye girer. Kullanımınızı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir. Kampanyaya “AKILLI FATURA” yazıp 2222’ye SMS göndererek katılabilirsiniz.

Turkcell 250 dk aşım çözümü ne demek?

Paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 250 dk’sı 12 TL, yurt içi her yöne SMS kullanımı 250 SMS 12 TL olacak şekilde ücretlendirilir. Buna ek olarak internet için paket aşımında her 1 GB kullanım 12 TL olarak faturanıza eklenir. Bu paketler tarifenizin özelliği olduğu için iptal edilememektedir.

Turkcell 1 GB internet fayda ne demek?

19.08.2020 14:46 itibarı ile paket sonrası yurt içinde geçerli birinci 1 GB faydanız tanımlanmıştır. 20.08.2020 00:00 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Paket bitiminde yeni fatura döneminize kadar kullanımlarınıza yurt içinde 24 TL’ye 1gb olarak devam edebilirsiniz.

Vodafone koruma özelliği ne demek?

Vodafone Dijital Koruma paketi; internetin virüs, zararlı yazılım ve siber ataklarından; telefonunuzu ve kişisel hesaplarınızı koruyan Dijital Koruma aboneliği ve HEDIYE 1 hafta geçerli 1 GB internet kullanım hakkı içerir. 1 hafta geçerli 1 GB internet kullanım hakkı tek seferlik olup, tekrar etmemektir.

Vodafone aşım nasıl kapatılır?

Siz, istemedikçe fatura tutarı asla aşılmaz. Durma özelliği, Vodafone Süper Uyumlu ve Red tarifelerine gelinen ilk 30 gün içerisinde Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden dijital asistan TOBi’ye “durma” yazılarak ücretsiz bir şekilde tanımlanabilir.

Turkcell Paket Aşımı 1 gb ne kadar?

Buna ek olarak internet için paket aşımında her 1 GB kullanım 10 TL olarak faturanıza eklenir. Bu paketler tarifenizin özelliği olduğu için iptal edilememektedir. Dilerseniz aylık 3 TL karşılığında Akıllı Fatura Kampanyası’na katılarak aşım paketlerinin tanımlanmasını engelleyebilirsiniz.

You might be interested:  Windows 8 Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim?

Turkcell 1 GB internet nasıl yapılır?

Fırsat 1 GB internet paketi ile haftalık 1 GB internet yalnızca 10,10 TL. Paketi, FIRSAT1GB yazıp 2200’a göndererek alabilirsiniz. Ayrıca internet sitemizden veya Turkcell Uygulaması uygulamamızdan da alabilirsiniz. 7 gün geçerli 1 GB içeren paket KDV ve ÖİV dâhil 10,10 TL’dir.

Turkcell ek 1 GB nasıl yapılır?

Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilecektir. Bu paket HAFTALIK 1GB yazıp 2222’ye gönderilerek alınabilir.

Fatura aşımı nasıl kapatılır Turkcell?

Kampanyaya “AKILLI FATURA” yazıp 2222’ye SMS göndererek katılabilirsiniz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Turkcell 24 TL 1 GB nasıl iptal edilir?

​Akıllı Fatura Ek İnternet Paketi’ni dilerseniz, IPTAL EKLE 1 GB yaz 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Paket aşımı ne demek?

Değerli Müşterimiz, Paket haklarınız bittiğinde tarafınıza SMS ile bilgi verilmektedir. Kullanımın devamı halinde aşım paketleri hattınıza tanımlanmaktadır. Paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 250 dk’sı 10 TL, yurt içi her yöne SMS kullanımı 250 SMS 10 TL olacak şekilde ücretlendirilir.

1 GB fayda ne demek?

19.08.2020 14:46 itibarı ile paket sonrası yurt içinde geçerli birinci 1 GB faydanız tanımlanmıştır. 20.08.2020 00:00 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Paket bitiminde yeni fatura döneminize kadar kullanımlarınıza yurt içinde 24 TL’ye 1gb olarak devam edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.