Whatsapp Da Birinde Ekli Olduğumu Nasıl Anlarım?

Whatsapp’da birinde ekli olduğumu nasıl anlarım? Ekranın en üstünde bulunan ⓘ simgesine bas. 10- “Okuyan kişi” başlığını dikkatli kontrol et. Mesajına bakan kişilerde numaran yer alır; bundan dolayı, numaranı eklediğini bildiğin birinin ismini burada görüyor olman gerekir.
‘OKUYAN KİŞİ’ başlığını kontrol et. Mesajını okuyabilen kişiler, senin numaranı kaydetmiştir; bu yüzden, numarana sahip olduğunu bildiğin kişinin adını burada görüyor olmalısın. Kontrol etmek istediğin kişinin adını burada görürsen bu kişi numaranı kaydetmiştir.

Hangi WhatsApp uygulamasının rehberinde kayıtlıyım?

Arkadaş yanlış anlamamış, söylemek istediğini sen yanlış anlamışsın ben tekrar söylemek istediğini söyleyim. Eğer karşıdaki kişinin rehberinde kayıtlıysan whatsapp uygulamasında da eklisindir. Whatsapp, rehberindeki kişilerde whatsapp uygulaması yüklüyse onları otomatik olarak ekler.

Neredeyse whatsapp’te SIM kartı var?

Ama telefonunu içindeki sim kartı ile birilerine vermezsen veya kaybetmezsen senin WhatsApp hesabına telefon veya web hiç bir yerden hiç bir şekilde başkaları girimez, bu kesin. Whatsapp Web’deki QR kodunu okutmaları için senin telefonunu almaları lazım. Onun dışında giremezler.

Yani öğrenmek istediğin kişinin WhatsApp rehberinde kayıtlıysan?

Yani öğrenmek istediğin kişinin telefon rehberinde kayıtlıysan whatsapp hesabındada kayıtlısındır. Eğer bu kişinin rehberinde kayıtlı olup olmadığımıda bilmiyorum başka türlü öğrenme şansım var mı diyorsan benim bildiğim başka bir yol yok.

Hangi bir kullanıcı adı ile hesaba girmiyorsun?

Yani şöyle yok, bir kullanıcı adı ve şifre ile hesaba girmiyorsun. Bunun en büyük avantajı ‘acaba birisi şifremi biliyor mu’ diye derdin olmuyor. WhatsApp’ı açıp sağ üst menüden WhatsApp Web yazısına tıkla, burada WhatsApp Web üzerinde senin hesabının açık olduğu bilgisayarlar görünür.

Leave a Reply

Your email address will not be published.