Whatsapp Hata Veriyor Ne Yapmalıyım?

Bu hata karşınıza geldiğinde yapabileceğiniz ilk şey Google Play Store ekranında güncellemeleri kontrol etmeniz. Google Play Store uygulamasına girdiğinizde sol bölümde yer alan Uygulamalarım ve Oyunlarım başlığına tıklayınız. Bu ekranda Whatsapp için yayınlanan herhangi bir güncelleme varsa görünecek.
“WhatsApp durduruldu” hatasının çözümü için telefonunuzdan Ayarlar > Uygulamalar > WhatsApp yolunu izleyin ve ‘Önbelleği Temizle’yi seçin. Daha sonra telefonunuzu yeniden başlatın. Eğer bu işlem sonucunda “WhatsApp durduruldu” hatası almaya devam ediyorsanız telefonunuzdan, WhatsApp uygulamasını kaldırın.

WhatsApp hatasi nasil cozulur?

Toplam 2 Cevap

  1. Whatsapp durduruldu hatasını çözmek için ilk denemeniz yöntem: Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.
  2. Uygulama tercihlerini sıfırlayın. Uygulama tercihlerini sıfırlamak sorunu çözmekte etkili olabilir.
  3. Whatsapp uygulamasını telefonunuzdan silin. Telefonunuzu yeniden başlatın.

WhatsApp’a neden giris yapamiyorum?

Sorun giderme

Cihazınızı kapatıp açarak yeniden başlatın. WhatsApp’ı Apple App Store’da bulunan en yeni sürümüne güncelleyin. iPhone’da Ayarlar’ı açın ve Uçak Modu’nu açıp kapatın. iPhone’da Ayarlar’ı açın > Hücresel’e dokunun ve Hücresel Veri’yi etkinleştirin.

WhatsApp neden indirme basarisiz hatasi?

SD kartınızda yeterli boş depolama alanı bulunmalıdır. SD kartta yeterli boş alan olduğu halde WhatsApp’tan SD karta dosya indiremiyorsanız SD kartınızdaki WhatsApp verilerini silmeniz gerekebilir. Salt okuma modu kapalı olmalıdır.

You might be interested:  Windows 10 Xbox Ne Işe Yarar?

Uygulama durduruldu hatası neden olur?

Cihazınızda yer alan uygulama durduruldu hatası genellikle 3. parti uygulamalardan kaynaklanmaktadır. (Cihaza sonradan yüklenen uygulamalar.) Bu gibi durumlarda öncelikle cihazınıda yer alan Android System WebView uygulamasını güncellemeniz gerekmektedir.

WhatsApp güncellemesi nasıl yapılır?

Android. Google Play Store’da WhatsApp Messenger’ı bulup Güncelle’ye dokunun.

WhatsApp neden 5 dakika sonra tekrar deneyin?

Bu sorunun nedeni Whatsapp politikalarını kötüye kullanmanızdır. Eğer Whatsapp kurallarını ihlal ederseniz geçici süreliğine engellenebilirsiniz. Engelden kurtulmak için ise karşınıza çıkan bildirimdeki uyarıya uymanızdır.

WhatsApp fotoğraf neden inmiyor?

3. Whatsapp medyalarının telefonunuza kaydedilmeme sebebi SD kartınızda yeterli alan olmaması olabilir. SD kartınızda boş alan olup olmadığını kontrol edin. Eğer SD kart dolu ise bu sorunu yaşamanız normal. Daha büyük boyutta bir hafıza kartı ile veya gereksiz dosyaları silerek bu sorunu çözebilirsiniz.

İndirme Neden Başarısız Olur?

Bu hata, dosyayı sunucudan indirme izninizin olmadığı anlamına gelir. Hatayı düzeltmek için dosyanın barındırıldığı web sitesine gidin. Oturum açmanız (veya başka bir kimlik doğrulaması sağlamanız) gerekip gerekmediğini kontrol edin.

WP den neden fotoğraf gönderemiyorum?

Whatsapp gönderdiğiniz fotoğrafları gönderilenler klasörüne kaydeder. Eğer gönderilen klasörüne fotoğrafları bir sebepten kaydedemiyorsa, telefonunuzda yer kalmadığında bu durum oluşur, fotoğraf gönderme işlemi başarısız olur ve whatsapp ile fotoğraf gönderemezsiniz.

Uygulama hatası nasıl düzeltilir?

‘Uygulamalar ve Bildirimler’ bölümüne gidin ve ‘Uygulamalar’ sekmesini açmak için dokunun. ‘Tüm uygulamaları gör’ seçeneğine dokunun ve sorun yaşadığınız uygulamanın üzerine bir kez dokunun. Karşınıza çıkan menüden ‘Depolama’ sekmesini açın. Daha sonra ‘Verileri temizle’ ve ‘Önbelleği temizle’ seçeneklerine tıklayın.

Telefondaki uygulamalar açılmıyor ne yapmalıyım?

Birçok üçüncü taraf uygulamalarıyla ilgili sorunlar uygulama veya telefon güncellenerek çözümlenebilir. Şu adımları izleyin: Google Play Store uygulamasını açın.

You might be interested:  Internet Bankacılığı Ile Elektrik Faturası Nasıl Ödenir?

Şu adımları izleyin:

  1. Ayarlar > Uygulamalar kısmına gidin.
  2. Sorun yaşayan uygulamayı bulun.
  3. Depolama > Verileri temizle öğelerine dokunun.
  4. Tamam öğesine dokunun.

Bir uygulamayı durmaya zorlamak nedir?

Durmaya Zorla ne işe yarar? Android işletim sistemindeki en ilginç şeylerden biri ise bir uygulamayı asla tamamen kapatmamasıdır. Bunun yerine uygulamanın yürüttüğü işlemi durdurur ve süreç içerisinde çalışan ger şeyi de yok eder.

WhatsApp neden 5 dakika sonra tekrar deneyin?

Bu sorunun nedeni Whatsapp politikalarını kötüye kullanmanızdır. Eğer Whatsapp kurallarını ihlal ederseniz geçici süreliğine engellenebilirsiniz. Engelden kurtulmak için ise karşınıza çıkan bildirimdeki uyarıya uymanızdır.

WhatsApp son görülme nasıl sabitlenir?

Telefonunuza gelen WhatsApp bildiriminin altında duran ‘yanıtla’ butonuna tıklayarak mesajı bildirim menüsü üzerinden yanıtlayabilirsiniz. Bildirim menüsü üzerinden yanıtladığınız herhangi bir WhatsApp mesajında kullanıcılar sizi çevrimiçi göremeyecek. Bu sayede de son görülme saatiniz sabit kalacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.