Windows Phone Güncelleme Nasıl Yapılır?

Uygulama listesinde Ayarlar>Telefon Güncellemesi ‘ne dokunun. Daha sonra Güncellemeleri denetle seçeneğine dokunun. İsterseniz yeni güncellemelerin otomatik olarak denetlenip indirilmesini de sağlayabilirsiniz.

Hangi telefonlar için Windows 10 Mobile yükleyeceğiz?

Hali hazırda Windows Phone 8 ya da 8.1 kullanıyorsanız cihazınıza nasıl Windows 10 Mobile yükleyeceğinizi açıklıyoruz. Windows 10’un telefonlar için sürümü çok yakında yayınlanacak, fakat beklemek istemiyorsanız Windows Phone 10 ya da resmi adıyla Windows 10 Mobile’i şimdiden telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Windows 10 Mobile yüklemek için uygun muyum?

Nokia Lumia ya da yeni adıyla Microsoft Lumia kullanıcıları şanslı, çünkü bir çok model Windows 10’a yükseltilecek. Bu yöntemin desteklendiği tüm cihazların listesi ise şöyle: Windows 10 Mobile Yüklemek İçin Uygun Muyum?

Hangi cihazlara Windows 10 Mobile yüklenir?

Windows Phone Telefonunuza Windows 10 Mobile Nasıl Yüklenir? Hali hazırda Windows Phone 8 ya da 8.1 kullanıyorsanız cihazınıza nasıl Windows 10 Mobile yükleyeceğinizi açıklıyoruz.

Neredeyse Windows 10 mobil sürümünü yükleyin?

Windows 10 Mobil sürümü, henüz tam olarak tamamlanmış değil ve bir önizleme sürümü, bu yüzden hatalar içerebilir ve günlük kullanım için uygun olmayabilir. Windows Phone cihazınızı geliştirme amacıyla kullanıyorsanız, son özellikleri denemekten korkmuyorsanız ya da ikinci bir cihazınız varsa bu sürümü yüklemek şu aşamada en mantıklısıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.