İstanbul Eşya Depolama Hizmetlerinden Nasıl Faydalanılır?

https://bilgikenti.net/?p=1106&preview=true

0 78

İstanbul eşya depolama hizmetlerinden nasıl faydalanılır? Bu hizmetlerden en iyi şekilde faydalanabileceğiniz firmalardan bir tanesi pointernakliyat.com ‘dur. Güvenli depolama hizmetleri sayesinde birçok şirket rahat bir nefes almakta özellikle ticari işlerde depolama hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul depolama hizmetleri kapsamında hizmet sunan Pointer Nakliye, ihtiyaçlara güven dolu çözümler üretmektedir.

İstanbul Eşya Depolama Hizmetlerinden Nasıl Faydalanılır?

İstanbul depolama hizmetlerini ihtiyacınız olan her zamanda tercih edebilirsiniz. Ancak daha çok İstanbul evden eve nakliye hizmetlerinde ve ofis taşımacılığında tercih edilen hizmet güvenli taşıma adımı olarak kullanılmaktadır.  Bulunduğunuz mekânı boşaltmanız gerektiğinde firmamız tarafından sağlana depolama hizmetini talep ederek eşyalarınızı yeni taşınma yeriniz düzenlenene kadar güvenle saklayabilmekteyiz.

İsteklerinize bağlı olarak sunulan paketleme işleminden de yararlanma hakkınız bulunmaktadır. Antika eşya depolama, bireysel eşya depolama, ev eşyası depolama, iş yeri eşyası depolama gibi seçenekler için iletişime geçebilirsiniz.

İşlemleriniz Nasıl Gerçekleştirilir?

İstanbul nakliyat hizmetlerinde talep ettiğiniz tüm hizmetler ve firmamız bünyesinde sunulan tüm hizmetler,  sigorta kapsamında gerçekleştirilmektedir. Sigorta kapsamı ile şu şekilde gerçekleşir.  Taşınma işlemlerinde bize emanet ettiğiniz eşyalarınız bünyemizde sigortalanır ve her ürünün garantisi tarafımızdan sağlanır.

Böylece taşınma esnasında,  kaybolma kırılma hasar görme gibi durumlarda zararınız firma tarafından karşılanır.  Elbette bu durumların ortaya çıkmaması için tüm önlemler tarafımızdan alınır ancak olası durumlarda da garanti altında olduğunuzu bilmenizi isteriz. Nakliye hizmetlerinde güvenilir bir adres arıyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz. Web sitemiz www.pointernakliyat.com  üzerinden iletişim adreslerimize ulaşabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.