İstanbul Gaziantep Baklavacısı Gaziburma

0 94

İstanbul Gaziantep baklavacısı arıyorsanız hoş geldiniz. Gaziantep en iyi burma baklava firması olan Gaziburma Baklava ve Tatlı sizlere eşsiz bir lezzet şöleni sunmaktadır. Her çeşit şerbetli tatlı müşteriler için özenle hazırlanır ve tam zamanında müşterilerine sunulur. En dikkat çeken tatlısı ise burma kadayıf ve fıstıklı baklavadır. İncecik ve kat kat açılan baklava yufkasının arasına bolca koyulan Antep fıstığı izle hazırlanmış fıstıklı baklava, sizlerin her ısırığında yeni bir lezzet bombasının ortasında bulacaksınız kendinizi.

İstanbul Gaziantep Baklavacısı Gaziburma

Gaziantep menşeili olan baklavayı bulunduğu şehirde en iyi yapan yerlerin başında gelen Gaziburma Baklava ve Tatlı ülke bazında da bir şöhrete sahiptir. Gaziantepli ustaların büyük emek ve alın teri sonucunda ortaya çıkan bu muhteşem tadı yerine yani Gaziburma Baklava ve Tatlı’ da yemeniz kesin olarak önerilir. Bu dükkanın fıstıklı baklava ürünü de son derece beğeniliyor.

Özel yapım fırınlarda hazırlanan baklava çeşitlerinin ve tatlıların içerinde kati suretle herhangi bir katlı maddesi ya da insan sağlığına zararlı herhangi bir kimyasal kullanılmamaktadır.  Baklava denilince akla ilk gelen yerlerden biri olan Gaziburma Baklava ve Tatlı’ da her şey sizin için önceden düşünülmekte ve sizin istekleriniz göz önünde bulundurularak uygulamaya geçilmektedir.

Aile sıcaklığını sizlere veren Gaziburma baklava ve tatlı’ nın tek şubesi olan Tuzla’ da ki mekânında aileniz ve dostlarınızla hoş bir vakit geçirme imkânı elde edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.