İstanbul Ofis Taşımacılığı Şirketi

0 41

İstanbul ofis taşımacılığı şirketi arıyorsanız hoş geldiniz. İş gücü kaybının yaşanmaması için ofis taşıma işlemlerinde bizi tercih edebilirsiniz ve siz işinizle meşgul iken biz de değerli ofis eşyalarınızı taşıyabiliriz. Ekibimiz fotokopi, bilgisayar ve benzeri bütün elektronik eşyalarınızı özel kutulara yerleştirerek kısa sürede taşıyor. Ayrıca ofislere özel mobilyalar da aynı titizlikle taşınıyor.

Ofisinizi taşımaya karar verdiyseniz ekibimiz adresinize gelerek eşyaların yerinde inceliyor ve gerekli notları alarak gerekli incelemeleri yapıyor. Diğer yandan ekibimizin taşınacak eşyaları inceledikten sonra kamyon ve asansörlü araç tercihini gerçekleştiriyor. Yük aracının tercih edilmesinin ardından paketlenecek eşyalar için paketleme malzemesi ve elemanı gibi konular da netleşiyor. Ekibimiz ofisin dört bir yanını inceliyor ve ofis taşıma konusunda meydana gelecek aksaklıkları tespit ediyor.

İstanbul Ofis Taşımacılığı Şirketi

Ekibimiz, İstanbul ofis taşımacılığı şirketi arayan kişilere yönelik mümkün olan en iyi hizmeti sunmaktadır. Peki bizlere nasıl ulaşabilirsiniz? Ofistasimaciligi.com.tr adresimizi bu konuda ziyaret edebilirsiniz. Ofislerin kısa sürede taşınması için elemanlarımız gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sigortalama işlemlerini de paketleme işlemi öncesinde yapıyor. Bu sektörde sigorta işlemi taşıma süresi bitimine kadar geçerlidir.

Ofisin bulunduğu binanın veya mahallenin genelini inceleyen ofis taşıma ekibimiz özellikle giriş ve çıkışları inceliyor. Sokak ve caddenin durumu, binanın girişi, ofisin girişi, ofis içerisindeki kapıların ve koridorların durumu ekibimiz tarafından incelenmektedir.

Bütün bu inceleme işleminin ardından ekibimiz paketleme, taşıma, yükleme ve teslimat kategorilerinde çalışacak elemanları belirliyor. Bütün konularda anlaşma sağlandıktan sonra ofisin mesai dışı zamanları göz önüne alınarak uygun taşıma tarihi belirleniyor. Ofis taşıma tarihinin belirlenmesinin ardından elemanlarımız bu tarihte işe başlıyor. Öncelikle özel kutu ve ambalajlarla paketleme yapılıyor. İkinci aşamada ise asansörlü araç kapıya veya pencereye yanaştırılıyor. Asansörlü aracın rayları pencereye veya balkona uzatılıyor ve eşyalar indirilmeye başlanıyor.

Hizmet kalitesinin her zaman için önemli olduğu nakliye hizmetinde yüklemede yapılan hatalar zarara neden oluyor. Ekibimiz de eşyaların zarar görmemesi için öncelikle ağır eşyaları indiriyor ve üzerine de kırılabilir özelliğe sahip eşyaların kutularını indiriyor. Kısa sürede eşyalar yüklendikten sonra yeni ofise doğru yola çıkıyoruz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.