İzmir Et Restaurant Mangal Steakhouse

0 162

İzmir et restaurant mangal steakhouse arayışı içerisinde iseniz hoş geldiniz. Alışılmışın dışında bir mekan cour De Lion farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. En lezzetli yöresel yemekleri ve dünyaca ünlü tatları bir arada bulabileceğiniz bir restoran bulmak pek de kolay değildir. Ancak yolunuz Coeur De Lion  ile kesiştiğinde bunun imkansız bir şey olmadığını ve istediğiniz zaman istediğiniz lezzetlere ulaşmanın hiç de zor olmadığını göreceksiniz.

İzmir Et Restaurant Mangal Steakhouse

İzmir Et Restaurant Mangal Steakhouse

İzmir Karşıyaka’da bulunan et restaurant mangal steakhouse Coeur De Lion farklı konseptleri, eşsiz hizmet kalitesi, ödüllü menüleri ve maharetli aşçıları ile bir restorandan beklenenlerin çok daha fazlasını müşterilerine sunmaktadır.

Coeur De Lion yemek hizmetleri konusundaki kalitesi ve tecrübesi dışında diğer hizmetleri ile de müşterilerinin gönlünü kazanan ve vazgeçilmez hale gelen bir restorandır

Konseptlerimiz ve Coeur De Lion

Et restaurant konseptimizde pişmiş et ürünleri haricinde kasap ve şarküteri ürünlerini de bulabileceğiniz bir bölüm hazırladık. Bu hizmetimiz ile restoranımızda tattığınız lezzetli et, peynir, sucuk ve salam gibi ürünleri iş yerlerinize ve evlerinizde kullanabilme imkanını sunduk. Tüm mangal lezzetlerini bir arada bulabileceğiniz mekanımızda ayrıca steakhouse, barbekü ve grill house konseptlerimiz ile nar gibi ateşte pişmiş, közlenmiş ve iste pişirilmiş enfes menülerimizi dilediğiniz şekilde tatmanız mümkündür.

Yöresel lezzetler konseptimizde Anadolu coğrafyasında hazırlanmakta olan birbirinden kaliteli ve enfes tatları gene ülkemizin değerli ve bereketli topraklarından elde edilmiş malzemelerle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Sadece lezzet ve kaliteli tatların değil, hijyen ve sağlığın da önemini asla unutmadan hizmetlerimizi yerine getirmekteyiz.

Coeur De Lion Nerede?

Adres: Mustafa Kemal Mh Şehit Pilot Üstteğmen Osman Onur Özkaya Cd No:8 35570, Karşıyaka İzmir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.