Kurumsal Mail Fiyatları Ne Kadar

0 116

Kurumsal mail fiyatları ne kadar? Kurumsal e-mail fiyatları şirketten şirkete bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Mevcut paket özellikleri ve sistemin alt yapısı fiyat belirlemede büyük bir unsurdur. Örneğin kesintisiz mail hizmeti sunan mailfe.com ‘da gelişmiş özelliklere sahip aylık 2.95$ ‘dan başlayan fiyatlarla @alanadiuzantili mail sahibi olabilirsiniz.

Profesyonel E-posta hizmeti, şirket maili, kurumsal mail konularında arayış içerisinde iseniz doğru yere hoş geldiniz. @Alanadiniz uzantılı mail adresleri, standart mail adreslerine göre daha prestijlidir. Çoğu firma, muhasebecisi, satış personelleri gibi birimler için ayrı ayrı e-posta oluşturmak istemektedir. Farklı isteklerinize uygun paketleri sunan en iyi sitelerden bir tanesi ise mailfe.com olarak bilinmektedir. Başlangıç, kişisel, kobi ve kurumsal paketlerden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Kurumsal mail fiyatları ne kadar

Kurumsal Mail Fiyatları Ne Kadar?

Kurumsal mail konusunda arayış içerisinde olunduğunda genel olarak kurumsal mail fiyatları ne kadar? Sorusuna da cevap aranmaktadır. Kurumsal mail fiyatları, istenilen e-posta hesaplarının toplam sayısına ve mail özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin bazı firmalar arası iletişimde dosya transferi yoğun olarak gerçekleştiği için bu firmalar yüksek kotalı mail hesabı konusunda arayış içerisinde olabilmektedir.

Mailfe.com, paketler arası değişiklik özgürlüğü sunan bir sitedir. Memnun kaldığınız pakette bir üst pakete geçebilirsiniz. Ya da üst paketinizin iptalini sağlayarak alt pakete geçiş yapabilirsiniz. Son derece ekonomik fiyatlar karşılığında mailfe.com profesyonel e-posta hizmeti sunmaktadır. Maksimum kota, maksimum hız ve benzersiz servisler sizler için özel olarak önermiş olduğumuz mailfe.com adresinde yer almaktadır. Detaylar için sizler de mailfe.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.