Opencart Nedir? Ne İşe Yarar?

0 93

Opencart nedir? Ne işe yarar? Öncelikle Opencart ve Opencart Modüllerinde de ayrıca Opencart E Ticaret teki başarımızı gösterdiğimizi söylemek isteriz. Opencart E Ticaret te binlerce firmaya satmış olduğumuz Opencart E Ticaret Paketi ve Opencart E Ticaret Paketleri yanında Opencart SEO eklentisi, büyük başarılara imza attı.

Opencart; işini web ortamına taşımak ve e-ticaret yapmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş PHP tabanlı, açık kaynak kodlu ve bununla birlikte ücretsiz bir e-ticaret platformdur. Ayrıca Açık kaynak kodlu olması sebebiyle geliştirilebilir bir web sitesi altyapısı sunması ve kullanıcı dostu ara yüzüyle e-ticaret sektörü için Opencart en çok tercih edilen hazır scriptler arasında bulunmaktadır.

Tüm müşterilerimizi tek tek tebrik ettiğimizi söylemek isteriz. Bunların dışında Opencart kurulum ve Opencart Kurulumu nda da Opencart destek hizmetini mümkün olan en iyi şekilde veren tecrübeli ekibimiz yıllardır piyasanın atar damarı konumundadır.  Opencart Türkiye ‘de ekip çalışmasının önemini vurgulayan ve bu noktada Opencart Hizmetleri ‘nde zirveye çıkan tüm ekibimize de bir kez daha saygılarımızı sunduğumuzu buradan söylemek isteriz. Opencart kolay gibi gözükse de temelinden başlayarak Opencart SEO su ve Opencart modülleri ile desteklendiği takdirde ancak başarıya kavuşabilen bir sistemdir. Bir de Opencart xml entegrasyonu nu unutmamak gerekir ki, tüm Pazar yerlerinde etkin kullanım sağlanabilsin.

Ekip olarak hem Opencart tema hem Opencart Modülleri hem de Opencart SEO ile Opencart Pazar yeri entegrasyonunda sizlerle en iyi şekilde beraberiz. Bu büyük başarının yanı sıra Opencart Google reklam firması olarak ta yanınızda durmaktayız. Ekibimizin Opencart uzmanı olması ve Opencart hizmetleri nin kaliteli olması gerektiği gerçeğini unutmayan yapısı sayesinde siz de birçok Opencart Temaları ve Opencart E Ticaret paketleri nde olan uzmanlığımızı Opencart Türkçe daha doğrusu Türkçe Opencart kurulumu ile de destekliyor ve gerek altyapı gerekse Opencart tasarım desteği ile sitenizi zenginleştiriyor ve size özel yapıyoruz.

Opencart Nedir Nasıl Kullanılır?

Opencart, dünyanın en büyük E Ticaret devlerinden biri olan E Ticaret yazılım firması nın çıkartmış olduğu E Ticaret yazılımı dır. Bu hususta Opencart en iyi Google uyumluluğu gösteren E Ticaret Yazılımı olarak görünmekte ve bilinmektedir.

Opencart nedir ne işe yarar ?

Opencart, E Ticaret yapmak isteyen kişilere basit kullanımıyla hizmet veren dünyanın en büyük E Ticaret yazılımlarından biridir. Bu nedenle tüm E Ticaret yapmak isteyenlerin başlangıç ve kolay kullanımı için tasarlanmış Google uyumlu bir E Ticaret yazılımı dır.

Opencart E Ticaret nedir?

Opencart E Ticaret, Opencart isimli bir dünya markası E Ticaret yazılımı dır. Kolay kullanımı ile dikkat çektiğinden dolayı kolayca öğrenilebilen ve Google uyumu ile de ün salmış büyük E Ticaret yazılımı olması birçok kullanıcının tercih sebebi olmasını da açıklamaktadır.

Opencart Türkiye ekibi Türkiye’nin Opencart ekibi Opencart Global tüm Opencart soru ve sorunlarınızda yanınızda olan muhteşem bir ekip işidir. Opencart Global ile Opencart ta kazanmak çok kolay. N11 Satış Arttırma ve N11 Analiz Programı için E Ticaret Entegrasyon firmasına ihtiyaç duyacaksınız. Bu nedenle bizim önerimiz E Ticaret Programı kullanırken Entegrasyon Programı kullanmanızdır. Aynı şekilde Hepsiburada Satış Arttırma ve Trendyol Satış Arttırma için de aynı şeyi yapabilirsiniz.

Web dünyasında çokça tercih edilen açık kaynak kodlu bir çok hizmet bulunmakta. Bunlardan biriside Opencart. Peki nedir bu Opencart ? İnternet üzerinden ürün satışı yapmayı sağlayan web sitelerine e-ticaret siteleri ve bu sitelerin kullanmış olduğu e-ticaret yazılımları da script adı verilmektedir.

Ücretsiz açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı olan Opencart, e-ticaret sektörü üzerinde en çok tercih edilen hazır scrtiptler arasında yer almaktadır. Açık kaynak kodlu bir e-ticaret yazılımı olmasının avantajı ise geliştirebileceğiniz bir web site alt yapınız olduğu anlamına gelmektedir. Yani Opencart yazılımının sunmuş olduğu standart desteğin dışında kendinizde, kullandığınız yazılımı el verdiği kadarıyla opencart yazılımına manuel müdahalelerde bulunarak bir çok ekstra değişiklik yapabilirsiniz.

Blog ek Ayrıntı;

Genelde internet sitesi sahiplerinin en çok sıkıntı çektiği konuların başında gelen durumlardan bir tanesi blog yazılarıdır çünkü blog yazısı yazmak hiçte düşünüldüğü kadar kolay bir durum değilir.

Burada mühim olan konu okuyucunuza vereceğiniz etkidir. Blog yazınızdaki en etkili durum ne kullanacağınızı ve yazınızın bu doğrultuda ilgi çekici olmasını sağlamanız önemlidir. Çoğu e-ticaret sitelerinin de en çok zorlandıkları konuların başında içerik üretmek gelmektedir. Yani bir ürünü tanıtırken onun ilgi çekici özelliklerinden bahsetmek bunu da etkileyici bir dille yapmak oldukça önemli bir konudur.

Dikkat Çeken Başlık

Bir okuyucu genellikle başlığa bakarak yazının tümünü okumaya karar verecektir bu nedenle de başlığınız ne kadar can alıcı ise o kadar çok kişi tarafından okunursunuz. Özellikle e ticaret sitelerinde bu oldukça büyük önem taşır. Genelde insanlar başlığa göre yazıyı paylaşacaklardır.  Bunun önemli olduğunu haber sitelerinin makale başlıklarından anlayabiliyoruz.

İkna Edici Kelime

Kelimelerin o kadar büyük önemi vardır ki yazdığınız bir cümle ile can alıcı noktayı yakalamış olursunuz. Bu cümlenin hatırına bile okuyucu yazının devamını getirecektir. İnandırıcılık bura da en etkili durumdur. Kelimeleri ne kadar etkileyici ve doğru kullanırsanız sizin de inandırıcılığınız o derece artacaktır. Opencart bu nedenle tüm işlemlerinizi en doğru şekilde yapabileceğiniz E Ticaret Altyapısıdır.

Sizler de bir e-ticaret sitesine sahip olmak ve işinizi internet ortamına taşımak istiyorsanız öncelikle bir alan adına ve web hosting veya sunucu hizmetine sahip olmalısınız. 50’den fazla alan adı uzantısı ile dilediğiniz alan adına sahip olmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun altyapı hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız Opencart Global internet sitemizi dilediğiniz her zamanziyaret edebilirsiniz.

Opencart Özellikleri

Opencart özellikleri: sanal ortamda iş ve ticaret yapmak isteyenlerin ve iş yerini İnternet ormanına taşıman isteyen kullanıcılar için geliştirilmiştir. Özellikleri PHP tabanlı ve açık kaynak kodlu olmasıdır. Bir diğer önemli özelliği ise ücretsiz bir e-ticaret platformu olmasıdır. Açık kaynak kodlu olmasının avantajı geliştirilebilir bir web sitesi altyapısı sunmasıdır. Yani opencart özellikleri arasında kullanıcı dostu ara yüze sahip olan opencart, e-ticaret piyasası için en sık tercih edilen hazır scripttir diyebiliriz.

Opencart’ın Avantajları

Kurulumu basittir. Kullanıcı dostu ara yüze sahiptir bu özellik yönetim kolaylığı sağlaması opencart’ın avantajları arasındadır. PHP tabanlı ve MySQL veri tabanı ile çalışan bir platformdur. İhtiyacınız yönünde geliştirebilirsiniz.

Sınırsız malzeme, üretici ve seçenek eklemesi yapabilirsiniz.

Bir SSL sertifikası ile tüm bankaların sanal pos sistemlerine ulaşırsınız.

Modülleri: Facebook’a giriş modülü, fırsat köşesi modülü, fiyat alınız modülü, çoklu satıcı modülü,Sanal Pos Modülü,Seo Modülü,Exel İle ürün aktarım modülü,Xml ürün çekme modülü,xml export modülü, alışveriş sepeti yönlendirme modülü olarak çok fazla modül seçeneği de mevcuttur, Modül seçenekleri de opencart’ın avantajları içerisindedir.

Opencart Global Tercih Sebepleri

Kullanıcı dostu olması açısından rahatlık ve kod açısından ise sade ve akıcı bir anlatım içermesi en büyük tercih sebeplerinden birisidir.

Kişinin kendi hosting paketleri veya kendi sunucusu içinde bulundurabileceği bir yazılım olma özelliği taşımaktadır.

E-ticaret altyapı hizmeti muadillerinden daha gelişmiştir.

Tema alternatifleri oldukça çoktur ve modül alternatifleri benzerlerine göre daha çeşitlidir.

Opencart ile tanımlanmış olan SSL sertifikanız yardımı ile bütün bankalardan sanal pos modüllü hizmetine erişim şansı sunmaktadır.

Ödeme yönetimi konusundaki modül entegrasyonu ile, ödeme şeklini daha gelişmiş bir sistem altyapısıyla kullanıma sunmakta, muhasebe entegrasyonu fonsksiyonu da muhasebe hesaplarının uyumluluğunu sağlamaktadır ve E-ticaret güvenlik modülleriyle de müşterileri güvende tutmaktadır.

Arama motorları ile uyumlu olması (SEO) ve Global platformda varlık gösterebilmesi de artılarından birisidir.

Analiz etme ve raporlama sistemiyle web sitesi üzerindeki verileri grafik takip edebilme özelliği sunmaktadır…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.