Personel Taşımacılığı Hizmetleri

0 77

Personel taşımacılığı hizmetlerinden yararlanabilmek adına hoş geldiniz. Büyük ve aynı zamanda kalabalık şehirlerde ulaşım sıkıntılı ve stresli bir durumdur. Özellikle yoğun trafikte işe yetişmeye çalışmak, otobüsün kaçması, minibüslerin durmaması ya da araç park edecek yer bulamamak gibi nedenlerle işe geç kalınması hem çalışan insanlara hem de iş yeri sahiplerine sıkıntılı durumlar yaşatmaktadır. Bu nedenle çoğu çalışan ve iş yeri ulaşım için personel servisi tercih etmektedir.

Personel Taşımacılığı Hizmetleri

Firmamız Meva Turizm işyeri sahipleri ve çalışanlarına sunmuş olduğu kaliteli, güvenilir personel taşımacılığı hizmetleri ile bu konuda alabileceğiniz en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan uzman personelimiz ve geniş hizmet ağımız ile sizlere mümkün olan en kaliteli ve güvenli hizmeti verebiliriz. Siz değerli müşterilerimize ekonomik, konforlu, kaliteli servis taşımacılığı hizmeti ve deneyimli şoförlerimiz ile memnun kalacağınız bir ulaşım hizmeti sunmaktayız.

Firmamız olarak sıkışık şehir karmaşasında sizleri trafik stresine maruz bırakmadan, trafik ve yol kontrolü yaparak daha sakin ve alternatif yol güzergahları belirleyerek hizmet vermekteyiz

Servis Araçlarımız

Araç filomuzda bulunan tüm servis araçlarımız bakım ve kontrolleri zamanında yapılan, plakadan ruhsata, emniyet kemerlerinden oturma düzenlerine kadar her ayrıntısı kanunlara uygun araçlardır.

Araçlarımızın her biri her taşıma sonrasında havalandırılıp, temizlenip, dezenfekte edilerek yeni turuna hijyenik bir şekilde çıkarılmaktadır.

Personel taşımacılığı yapan araçlarımız her gün bulunması gereken durağa tam saatinde ulaşarak kimseyi bekletmeden ve gecikmelere sebep olmadan ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Hizmet kalitemiz çerçevesinde müşteri memnuniyeti ve güvenliği bizler için oldukça önemlidir bu nedenle tüm yolcularımız araç içerisinde sigortalanmış bir şekilde seyahat etmektedirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.