Televizyon Sms Kulübü

0 249

Televizyon sms kulübü olan tvsms.club Türkiye’nin en büyük canlı mesaj kulüplerinden bir tanesidir. Canlı Damar tv sitesi yani tvsms.club/damar-tv/ sayfasında bulunan formu doldurarak sizler de bir yandan müzik dinlerken bir yandan mesajınızın alt kısımda canlı olarak geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu konu ile ilgili detayları ve ücretlendirmeyi ilgili sayfada bulabilirsiniz.

Televizyon sms kulübü

Televizyon Sms Kulübü

Damar tv, en çok izlenilen müzik kanalları içerisinde yer almaktadır. Birbirinden güzel arabesk, damar parçalar klip halinde veya görsel olarak bu kanalda çalınmaktadır. Bununla birlikte müzik dinleme esnasında alt kısımda yer alan bantta, sms yayını da görebilirsiniz. Televizyon sms kulübü sayfasında nasıl mesaj gönderebileceğinizin ayrıntıları yer almaktadır. Bu sayede arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. Detaylar için tvsms.club/damar-tv/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Damar Tv Nasıl İzlenir?

Sizler için önermiş olduğumuz Damar tv online olarak izlenebilmektedir. Peki nasıl? Damar tv izleyebilmek için tvsms.club/damar-tv/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Çıkan pencerede, yürütme tuşuna basarak online olarak izleyebilirsiniz. Sizler de arabesk, damar şarkıları seviyorsanız bu kanal tam size göre. Ayrıca bu sayfada bulunan adımları izleyerek sms atabilir, canlı yayın esnasında alt kısımda telefon numaranızın yayınlanmasını sağlayabilir, arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.