Tonoz Çatı Uygulamaları

0 103

Tonoz çatı uygulamaları konusunda arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Özellikle Kanada’da en çok kullanılan çatı sistemlerinden biri oval çelik çatı sistemidir. Bu çatı sistemi ile iş gücü ve diğer masraflar en aza indirgenmiştir. İşte Roof Çelik Çatı Sistemleri bu özel çatı sistemini Türkiye’ye tanıtarak piyasaya hızlı bir giriş yapmış ve kısa sürede piyasanın en önemli şirketleri arasındaki yerini almıştır.

Roof Çelik iş yaptığı müşterilerine verdiği kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı, müşterilerine verdiği güven ve alanında uzman olan çalışanları ile hizmetlerine devam etmeyi planlamaktadır. Ülkemizde edindiği deneyim ile sadece yerel pazarda değil global pazarda da önemli bir oyuncu haline gelmeyi planlayan Roof Çelik, aynı hizmet anlayışı ile globaldeki müşterilerine hizmet vermeye hazırlanmaktadır.

Roof Çelik

Portföyünde bulunan çatı sistemleri ile bakım gerektirmeyen, doğa koşullarına dayanıklı, ekonomik ve pratik ürünleri portföyünde bulundurması ile otomotiv sektöründen parkende sektörüne kadar hemen her sektörde en çok tercih edilen firmalardan biri haline gelmiştir.

Tonoz Çatı Uygulamaları

Ağırlıklı olarak endüstri alanlarında, akaryakıt istasyonlarında ve marketlerde kullanılan tonoz çatı sistemi, bir çelik çatı sistemidir ve her seferinde sektöre özel olarak üretilmektedir. Oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu çatı sistemleri ülkemizde de sıklıkla tercih edilmektedir.

Kemerli çelik çatılarda son yıllarda ekonomik oluşları ile oldukça ön plandadırlar. Yüksek kira maliyetlerinden kurtaran ekonomik bu çatı sistemleri 1970 yılından beri piyasada olan ve pek çok farklı sektörün tercih ettiği çatı sistemi olarak ön plana çıkmaktadır.

Hangi çatı sistemine ihtiyacınız olursa olsun Roof Çelik’in web sitesinden bu ihtiyaçlarınız ile ilgili detaylı bilgiye hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Roof Çelik’in tecrübeli çalışanları ile iletişime geçmek isterseniz de yine web sitesinde bulunan iletişim formu ve telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.