Nokia Whatsapp Nasıl Indirilir?

whatsapp.com/nokia adresinden telefonunuza uygun ise uygulamayı indirip kurabilirsiniz. İster bilgisayara atıp bilgisayarda telefonunuza yükleyebilir, isterseniz direk adrese girerek telefon modelinizi seçip uygulamayı yükleyebilirsiniz. Tabi şunuda belirtmekte fayda var, her nokia cihazda whatsapp uygulamasını çalıştıramazsınız.

Tuşlu telefona WhatsApp yüklenir mi?

Eğer tuşlu telefon kullanıyorsanız size müjdeli bir haberimiz var. WhatsApp artık onlara da geliyor. Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan yeni mobil işletim sistemi KaiOS, Facebook’un ardından WhatsApp uygulamasına da kavuşuyor.

Nokia 5800 WhatsApp nasıl yüklenir?

Nokia 5800 telefonda Symbian 9.4 yani Symbian S60 işletim sistemine sahip olduğundan dolayı WhatsApp’ı maalesef onda kullanamayacaksın.

Nokia 206 WhatsApp var mı?

WhatsApp yüklenebilir Nokia telefonlar: Nokia S40 uyumlu telefonlar. Nokia 206 Single SIM. Nokia 206 Dual SIM.

Nokia 500 WhatsApp nasıl yüklenir?

Whatsapp uygulamasını Nokia 500 telefona nereden indirebilirim? Çalışır mı? Evet çalışır,Whatsappın kendi sitesinden indirebilirsiniz,Kendi sitesinidi googleye yazsanız bulursunuz zaten. Whatsapp’ın kendi sitesinden downloada basınca tarayıcı kapanıyor indirme iptal oluyor.

Nokia 6300 da WhatsApp var mı?

nokia 6300 işletim sistemli olmadığına göre vatsap yüklenmez.

Nokia c3 WhatsApp var mı?

1.5 milyar aşkın kullanıcıya ulaşan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Nokia’nın 30’a yakın modelinde artık kullanılamayacak.

You might be interested:  Hesap Kartımı Internet Alışveriş Nasıl Açarım?

Nokia 515 WhatsApp var mı?

Aslında Nokia 515’e whatsapp kurup, kullanan var.

Nokia Asha 210 WhatsApp var mı?

Bugün şirketten yapılan açıklamaya göre yeni Nokia modeli Asha 210’da, ücretsiz mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a özel bir tuş bulunacak. WhatsApp’a tek tuşla bağlanabilecek olan Nokia Asha 210’da fiziksel QWERTY klavye ve S40 işletim sistemi gibi özellikler bulunacak.

Tuşlu android telefon var mı?

Çıkardığı telefonlar da bir kesim tarafından kullanılıyor. Şimdi de ortaya çıkan son haberlere göre Google Android işletim sistemindeki uygulalamaları çok tuşlu telefon modellerine uyarlayacak ve ilk telefon Nokia’dan gelecek. Nokia’dan 17 tuşlu Android telefon gelecek!

Tuşlu telefon WhatsApp bilgisayara nasıl bağlanır?

Akıllı telefon olmadan bilgisayarda WhatsApp açma işlemi:

  1. Adım #1: Buradan Andy Android Emulator’ü bilgisayarınıza indirin.
  2. Adım #2: Kurulumu tamamlayın.
  3. Adım #3: Andy Android Emulator’ü açın.
  4. Adım #4: WhatsApp mobil uygulamasını indirin.
  5. Adım #5: WhatsApp hesap bilgilerinizle giriş yapın.

Nokia 515 WhatsApp var mı?

Aslında Nokia 515’e whatsapp kurup, kullanan var.

Nokia 8000 4G WhatsApp var mı?

Nokia 8000 4G ve Nokia 6300 4G, HMD Global tarafından üretilen en yeni modern görünümlü ve 4G destekli klasik Nokia cep telefonları arasındaki yerini alıyor. Bu telefonlar, aralarında Google Asistan, WhatsApp, YouTube ve Google Maps’in de bulunduğu birçok modern uygulama ve özelliği çalıştırabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.