Np Ne Demek Whatsapp?

NP kelime açılımı bakımından no problem seklindedir. Sosyal medyada bazı uygulamak bununla ilgili emoji çıkarmıştır. Kullanımı bu kadar çok olmasına rağmen anlamının no problem olduğu pek bilinmez. Fakat no problem demek için NP kullanılır.

Mesajlaşırken NP ne demek?

Twitter’da kullanılan kısaltmalardan bir tanesi ise ‘ Np ‘ kısaltmasıdır. Aslında ‘ Np ‘ kısaltmasının 2 tane anlamı var. Bu kısaltma genellikle mesaj atarken kullanılır. Arkadaşınız ile mesajlaşırken ‘Sıkıntı yok’, ‘Bir şey olmaz’, ‘Problem Değil’ anlamında da kullanabileceğiniz bir kısaltmadır.

NP neyin simgesi?

Neptünyum (Np), uranyumun nötronlarla bombardımanından yapay olarak elde edilen, atom numarası 93, atom ağırlığı 239 olan, radyoaktif bir element.

NP ne demek tıp?

NP-C, NPC-1 ve NPC-2 olarak bilinen iki genden birinde mutasyonlar veya değişiklikler sebebiyle oluşan kalıtsal bir bozukluktur.

Lolde NP ne demek?

Np: ‘No problem’, ‘sorun yok’.

NPN neyin kısaltması?

‘not pointing in’ söz öbeği ile akılda tutlduğunda sembolik gösterimi rahatlıkla ayırt edilebilecek bjt çeşidi. collector ve emitter kısmı n-type, base kısmı ise p-type dope edilmiş yarıiletken * materyalden oluşur ve adını da buradan alır. pnp transistörlere oranla çok daha yaygın bir biçimde kullanılmaktadır.

You might be interested:  Whatsapp Profilime Kim Bakmış Android?

Nope ne demek ne demek?

– Yok. – Hayır. – Olmaz. Nope kelimesi cümle içerisinde olumsuzluk anlamı vermektedir.

Instagram BRUH ne demek?

‘bruh moment’ da sıkça kullanılan bir kalıptır ki, ‘rezil, utanç verici an; aptalca yapılmış eylem’ anlamına gelir. ayrıca ‘bro’ hitabının argo kullanımıdır.

Tıpta NB ne demek?

Nörofibromatozisler sinir sisteminin çeşitli bölgelerinde tümörlere eşlik eden deri ve diğer dokuların iyi huylu tümörleriyle karakterize kalıtsal hastalıklardır.

NP ne demek elektrik?

Neper’in özellikleri. Neper gerilim için kullanıldığı gibi akım için de kullanılabilir. Burada belirtilen gerilim için belirtilenler akım şiddeti için de geçerlidir. Gerilim kazancı olan devrede Np birimi artı ( + ) işaretli, gerilim kaybı olan devrede eksi ( – ) işaretlidir.

XD ne demek ne anlama gelir?

Xd genelde gülme anında kullanılır. Anlamı bakımından kısık gözlerle gülme anlamındadır. Yani komik bir olay ortaya çıktığımda xd şeklinde mesaj gönderimi çok yaygındır.

3 sosyal medyada ne demek?

3. ifadesi kalp işareti anlamına gelmektedir. Klavyeden 3.

Camplemek ne demek?

Oyunda camplemek yani biri ölene kadar başında beklemek.

League of Legends Leash ne demek?

Türkçesi ise saldırı gücü demektir. Bildiğiniz gibi lol’de saldırı gücü hasarı, büyü gücü hasarı ve gerçek hasar.

Lol yük ne demek?

Stack – Yük. Genellikle yük biriktirmenizi gerektiren eşya veya yetenekler için kullanılır. Örneğin Nasus’un Q yeteneği son vuruş yaptıkça yük biriktirir ve daha fazla hasar verir.

NPY ne demek sosyal medya?

ks. ne yapıyorsun? msn de bi arkdaşımın bana kullandığı kısaltma

XD ne demek ne anlama gelir?

Xd genelde gülme anında kullanılır. Anlamı bakımından kısık gözlerle gülme anlamındadır. Yani komik bir olay ortaya çıktığımda xd şeklinde mesaj gönderimi çok yaygındır.

You might be interested:  Vodafone Internet Ayarı Nasıl Alınır?

Nope ne demek ne demek?

– Yok. – Hayır. – Olmaz. Nope kelimesi cümle içerisinde olumsuzluk anlamı vermektedir.

No nin açılımı nedir?

no kısaltması latince numero sözcüğünün kısaltması. pek çok dilde de bu şekilde kullanılıyor (bazen o harfinin altı çizilerek veya o harfi derece işaretiyle yazılarak).

Leave a Reply

Your email address will not be published.