Vodafone Bir Günlük Sınırsız Internet Nasıl Yapılır?

Vodafone sınırsız internet hakkınızı tanımlamak için tek yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasına girmek ve daha sonra hediye çarkını çevirmek. Daha sonra hediye çarkından karşınıza çıkacak olan pass paketi anında hattınıza tanımlanmaktadır. En Çok Tercih Edilen Pass Paketleri

Vodafone 24 saat sınırsız internet nasıl yapılır?

Müşteriler pakete Vodafone Yanımda uygulamasında “Kolay Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapabilirler. Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesi ardından başlar ve 24 saat geçerlilik süresi bulunur. 24 saat sonra paket silinir, tekrar etmez.

Vodafone günlük sınırsız internet ne demek?

VODAFONE Haberleri

İSTANBUL (AA) – Vodafone FreeZone’a gelen 26 yaş altı faturalı ve faturasız müşteriler, Vodafone’un genç kullanıcıları için geliştirdiği yeni İnternet Sınırsızlaştırıcı faydası sayesinde her ay seçtikleri bir gün 24 saat boyunca interneti sınırsız kullanabilecek.

Vodafone sınırsız internet paketi var mı?

Genç Red 20 GB Sınırsız İletişim+5GB

Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşabilirsiniz. 23 ülkeyi ayda 120 dakika ücretsiz arayabilirsiniz. Her ay 24 saat geçerli sınırsız internet hakkın Vodafone Yanımda’da seni bekliyor!

You might be interested:  Masaüstü Bilgisayar Ekran Kartı Nerede?

Vodafone 50 GB internet ne kadar?

50GB 1 ay boyunca ek 139 TL’ye senin!

Sınırsız internet nasıl olur?

Sınırsız internet, kullanımında herhangi bir üst limit olmayan ancak adil kullanım kotasının (AKK’nin) aşılması durumunda verilen internet hızında belirli bir oranda yavaşlama olan internet paketleri veya kampanyalarıdır.

Vodafone Yanımda 10 GB hediye nasıl yapılır?

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone’a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone sınırsız internet ne demek?

Sınırsız İletişim Paketi ile WhatsApp, Telegram, Signal Messenger, BiP, Yaay ve Facebook Messenger uygulamaları internetinizden yemez. Dilediğiniz gibi sınırsızca kullanabilirsiniz.

1 gb kaç TL Vodafone?

Faturalı hat sahibi müşteriler için 1GB internet paketi ve hediye Flaş Haber servisi, iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir. Paketin ücreti vergiler dâhil 20 TL’dir.

Limitsiz Redli tarifesi nedir?

sınırsız internet olan bir vodafone tarifesi. geçen gün operatör uygulaması üzerinden teklif olarak sunulan, vodafone’un sınırsız internet ve iletişim içeren yeni tarifesi.

Cepte sınırsız internet ne kadar?

Limitsiz(AKN’li) internet paketinde 12 GB adil kullanım kotası bulunmaktadır.

Paket Bilgisi.

İnternet Paketi Aylık Fiyat (KDV, ÖİV Dahil)
250 MB 14 TL
1 GB 21 TL
4 GB 35 TL
1 GB Limitinde Duran 24 TL

Vodafone sınırsız tarife nedir?

vodafone yanımda uygulamasından teklif olarak gelmiştir. sınırsız her yöne arama ve mesajlaşma + sınırsız full hız internet aylık 170 lira. 1 sene taahhüt şartı var. 2. sene aynı tarifeye devam etmek isterseniz fiyat 190 lira oluyormuş.

Kotadan düşmeyen WhatsApp görüntülü konuşma dahil mi?

İSTANBUL (AA) – Vodafone, tüm faturalı bireysel müşterilerine 1 ay, faturasız bireysel müşterilerine ise 1 hafta süreyle geçerli sınırsız WhatsApp kullanımı hediye edecek. Paket dahilinde internet kotasından düşmeden WhatsApp üzerinden görüntülü konuşulabilecek.

You might be interested:  Ne Kadar Internet Hızı Alabilirim?

50 GB internet ne kadar?

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir. Mobil Wi-Fi 20GB paketi 59 TL, Mobil Wi-Fi 30GB paketi 90 TL, Mobil Wi-Fi 50GB paketi 125 TL’dir. Paketler geçerlilik süreleri içinde birden fazla kez alınabilir.

50 GB internet kac saat?

50 * 1024 = 51200 MB / 7200 MB = ortalama 7.11 saat.

50 GB kotalı ne demek?

İnternet kotası en temel tanımıyla internet kullanım miktarına koyulan bir sınırdır. Yani belli bir GB ve Mbps hızında internet alırsınız. Bu GB kotasını aştığınızda internetinizin hızı yavaşlatılır. Örneğin 50 GB interneti 16 Mbps hızda kullanıyorsanız bu kotayı aştığınızda hızınız 8 Mbps’ye kadar düşebilir.

Sınırsız internet ne kadar?

İnternet Paketleri BAĞLANTI HIZI KAMPANYALI FİYAT
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps’ye kadar 119,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps’ye kadar 169,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps’ye kadar 219,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps’ye kadar 299,00 TL

Vodafone yanımda sınırsız paket nedir?

Haftalık Sınırsız Eğlence Paketi, Netflix ve Amazon Prime uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Limitsiz Redli tarifesi nedir?

sınırsız internet olan bir vodafone tarifesi. geçen gün operatör uygulaması üzerinden teklif olarak sunulan, vodafone’un sınırsız internet ve iletişim içeren yeni tarifesi.

Vodafone sınırsız Freezone güzelliği ne demek?

Genç Red 20 GB Sınırsız İletişim+5GB

Whatsapp, Twitch, PubG Mobile, Discord, Free Fire, League of Legends: Wild Rift, Teamfight Tactics Mobile uygulamalarında geçerli sınırsız internet otomatik olarak yüklenir. Gençler Hediye Çarkını haftada 1 yerine 2 defa çeviriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.