Whatsapp Durum Nasıl Silinir?

Whatsapp durumunu silme ve görünür olmaktan çıkarma işlemi için: 1 – Whatsapp uygulamasını başlatın ve DURUM ’a dokunun. 2 – Paylaştığınız durumlar listelenecektir. 3 – Silmek istediğiniz duruma gelerek basılı tutun. 4 – Çöp kutusu simgesine basın ve ardından tekrar SİL’e dokunun.
Birkaç seçeneğiniz vardır:

  1. Silmek istediğiniz durum güncellemesinin yanındaki Diğer’e dokunun. Ardından Sil > SİL’e dokunun.
  2. Birden çok durum güncellemesini silmek istiyorsanız silmek istediğiniz durum güncellemelerine dokunup basılı tutun, ardından Sil > SİL’e dokunun.

WhatsApp durumdan nasil silinir?

Durum ekranına gidin. Durumum’un yanındaki üç noktaya dokunun > durum güncellemenizi seçip basılı tutun. Çöp kutusu > Sil’e dokunun.

Telefonda durum nasıl silinir?

Durum güncellemesini silme

Silmek istediğiniz durum güncellemesinin yanındaki Diğer’e dokunun. Ardından Sil > 1 Durum Güncellemesini Sil’e dokunun. Silmek istediğiniz durum güncellemesini sola kaydırın, ardından Sil > Sil’e dokunun. Birden çok durum güncellemesini silmek istiyorsanız Düzenle’ye dokunun.

WhatsApp durum nasıl düzeltilir?

Android telefonlarda durum bilginizi değiştirmek için; sohbetler ekranında sağ üst köşede yer alan menüden “Durum”u seçin. Açılan menüde hazır durum bilgilerinden birini seçebilir ya da kendi özel durumunuzu yaratabilirsiniz. Daha sonra kullanmak istemediğiniz durum bilgilerinin üzerine basarak bir süre bekleyin.

You might be interested:  Güvenli Internet Hizmeti Nasıl Kaldırılır?

WhatsApp durumları ne zaman silinir?

Tüm durum güncellemeleri 24 saat sonra otomatik olarak silinir.

Durumdan video nasıl silinir?

Fotoğraf ve video silme

  1. Android telefon veya tabletinizde Google Fotoğraflar uygulamasını açın.
  2. Google Hesabınızda oturum açın.
  3. Çöp kutusuna taşımak istediğiniz fotoğrafa veya videoya dokunup basılı tutun. Birden fazla öğe seçebilirsiniz.
  4. En üstte çöp kutusu simgesine. dokunun.

WhatsApp durum geçmişi nasıl bulunur?

Gizli dosyaları göster diye bir kutucuk göreceksiniz, onu aktif hale getirin. Aktif hale getirdikten sonra Media klasöründe. Statuses diye bir klasör belirecek. Bu klasörde, WhatsApp kişilerinizin paylaştığı durumları görebilirsiniz.

WhatsApp durumu gördüğümü nasıl gizlerim?

Durum gizliliği hakkında

  1. Durum’a dokunun. Android: ‘ne dokunun Diğer seçenekler > Durum gizliliği. iPhone: Gizlilik’e dokunun.
  2. Aşağıdaki seçenekler arasından tercihinizi yapın: Kişilerim: Tüm kişileriniz durum güncellemelerinizi görebilir.

Bir durum güncellemesi ne demek?

Durum özelliği metin, fotoğraf, video ve GIF’lerden oluşan, uçtan uca şifrelenmiş ve 24 saat sonra kaybolan güncellemeler paylaşmanıza olanak tanır.

WhatsApp durum videoları neden bulanık?

Bu genellikle fotoğrafın silinmesinden kaynaklanır. Fotoğrafları otomatik olarak cihazınıza kaydetmek için: Android: WhatsApp’ı açın > Diğer seçenekler > Ayarlar > Sohbetler’e dokunun > Medyayı galeride göster ayarını etkinleştirin.

WhatsApp sona Al nasıl düzeltilir?

WhatsApp’ı açın > DURUM’a dokunun. Aşağı kaydırarak Sona alınan güncellemeler bölümüne gidin. Öne almak istediğiniz kişinin durum güncellemesine dokunun ve basılı tutun.

WhatsApp durum arşivi nerede?

Peki ya arşiv bölümü nerede? – Sohbetler bölümünden arşivlemek istediğiniz sohbeti sağdan sola doğru hızlı bir şekilde kaydırın. Sağ tarafta karşınıza çıkan arşivle seçeneğinden o sohbeti arşivleyebilirsiniz. – Arşivlenen dosyayı görmek içinse ekranı yukarı doğru ve hemen ardından aşağı doğru kaydırın.

WhatsApp hesap silme kaç gün sürer?

WhatsApp bilgilerinizin silinmesi, silme işleminin başlamasından itibaren 90 güne kadar sürebilir.

You might be interested:  Internet Borcu Ödenmezse Ne Olur?

WhatsApp durumları neden kaybolur?

24 saat süre sonrasında kendiliğinden silinen durumda eğer süresinden önce hikayeler siliniyor ise bunun sizin tarafınızda yaşanan bir sorun olmadığıdır. 24 saat öncesinde silinen hikayelerde sorunun çözümü whatsapp sunucularının iş yükünün fazla olması yaşanan yoğunluk nedeniyle olması yüksek ihtimal dahilindedir.

WhatsApp uygulamasını kaldırınca hesap silinir mi?

Hesabınız kökten WhatsApp’tan silinecek. Tüm mesaj arşivinizi silecek. Sizi tüm WhatsApp gruplarından çıkaracak. Google Drive ve iCloud yedeklemeleri de kaldırılacak.

WhatsApp durum geçmişi nasıl bulunur?

Gizli dosyaları göster diye bir kutucuk göreceksiniz, onu aktif hale getirin. Aktif hale getirdikten sonra Media klasöründe. Statuses diye bir klasör belirecek. Bu klasörde, WhatsApp kişilerinizin paylaştığı durumları görebilirsiniz.

WhatsApp silindiğini nasıl anlarsın?

Belki de Sadece Numaranızı Silmiştir!

Whatsapp’ta silindiğini nasıl anlarsın diye merak ediyorsanız gizlilik ayarlarını sadece rehberinde kayıtlı olan kişilere açık olacak şekilde güncelleyen kişinin profil fotoğrafına, son görülme tarihine ve durumuna bakmanız yeterli.

WhatsApp kayıtlı olmayan numaralar durumumu görebilir mi?

Whatsappta numara silince durum gözükür mü? Kişi ayarlar kısmından, fotoğraf ve durum ayarlarının görünürlüğünü herkes yapmış ise anlamanın bir yolu yok. Fakat, fotoğraf ve durum görünürlüğü sadece rehbere ekli kişiler için açık ise, kişi sizi sildiğinde fotoğraf ve durumunu göremezsiniz.

WhatsApp durumları nasıl görünür?

Bir kişinin durum güncellemesini görüntülemek için önce DURUM sekmesine dokunun. Ardından kişinin durum güncellemesine dokunun. Kişinin durum güncellemesini cevaplamak için durum güncellemesini görüntülerken CEVAPLA’ya dokunun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.