Whatsapp Görünürlüğü Nasıl Kapatılır?

Sonrasında ise ‘Hesap’ bölümüne giriş yapın. Bu bölümde de ‘Gizlilik’ kısmına giriyoruz. Gizlilik bölümünde ise ‘Son görülme’ye basıyoruz. Bu bölümde eğer ‘Son görülme’nizi kimse görmesin istiyorsanız, ‘Hiç kimse’yi, sadece kişileriniz görsün istiyorsanız ‘Kişilerim’i seçiyorsunuz.

WhatsApp’ta çevrimiçi görünmemek için ne yapılır?

Bu özelliği kapatarak insanlardan WhatsApp’ta en son ne zaman çevrimiçi olduğunuzu gizleyebilirsiniz. Özelliği kapatmak için Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Son görülme > Hiç kimse seçeneklerini tıklayarak son görülmenizi tamamen gizleyebilirsiniz.

WhatsApp son görünümü nasıl kapatılır?

Son görülme bilgisinin görünmesini istemiyorsanız kapatabileceğiniz bir ayar mevcut.

İşte Android için WhatsApp son görülme kapatma adımları:

 1. WhatsApp’ı açın ve Ayarlar’a girin.
 2. Hesap > Gizlilik bölümüne girin.
 3. Son görülme’ye tıklayın. Ayarlayabileceğiniz üç seçenek var;

WhatsApp son görülme kapatılırsa ne olur?

Whatsapp uygulamasında son görülme kapalı olsa da kişilerin çevrimiçi olduklarını görmek mümkündür. Bunun yanında son görülme özelliğinin kapatılması halinde diğer kullanıcıların da son görülmesini göremezsiniz.

WhatsApp son görülme sabitlenir mi?

Telefonunuza gelen WhatsApp bildiriminin altında duran ‘yanıtla’ butonuna tıklayarak mesajı bildirim menüsü üzerinden yanıtlayabilirsiniz. Bildirim menüsü üzerinden yanıtladığınız herhangi bir WhatsApp mesajında kullanıcılar sizi çevrimiçi göremeyecek. Bu sayede de son görülme saatiniz sabit kalacak.

You might be interested:  Bilgisayar Ekranı Ne Ile Silinir?

Çevrimdışı moddan nasıl çıkılır?

Çevrimdışı çalışma modunun devre dışı bırakılması

 1. Browser’da simgesine tıklayın (bu simge yoksa akıllı telefonda menü butonuna tıklayın).
 2. Ayarlar’a tıklayın.
 3. Gelişmiş bölümüne gidin.
 4. Açık sayfaların kopyalarını kaydet seçeneğini devre dışı bırakın.

WhatsApp Hayalet modu nasıl yapılır?

Uygulamayı açtıktan sonra Ayarlar > Gizlilik > Durum adımlarını takip ediyorsunuz. Burada Kişilerim seçiliyse tüm kişileriniz çevrim içi olup olmadığınızı görebiliyor. Bu adımda “Şu Kişilerle Paylaş” seçeneğine tıkladıktan sonra kimseyi seçmeden “Bitti” derseniz çevrim içi olduğunuzu gizleyebiliyorsunuz.

WhatsApp’ta son Görulme nedir?

Son görülme, kişinin WhatsApp’ı en son ne zaman kullandığını gösterir. Son görülme bilginizi kimlerin görebileceğini gizlilik ayarlarımızdan kontrol edebilirsiniz. Sizi kişilerine kaydetmemiş veya daha önce size mesaj göndermemiş kullanıcıların çevrimiçi olup olmadığını göremeyebilirsiniz.

WhatsApp’da kişinin ne zaman girmiş?

Görüşme yüklendikten sonra ekranın üst kısmında kişinin adının altında ‘son görülme (tarih) (saat)’ görünür. Bu, kişinin cihazında WhatsApp’a en son eriştiği tarih ve saattir. Kişinin adının altında ‘Çevrim İçi’ ifadesi görünüyorsa bu, kişinin cihazında WhatsApp’ın açık olduğunu gösterir.

WhatsApp durum atınca karşı taraf nasıl görmez?

Durum gizliliği hakkında

 1. Durum’a dokunun. Android: ‘ne dokunun Diğer seçenekler > Durum gizliliği. iPhone: Gizlilik’e dokunun.
 2. Aşağıdaki seçenekler arasından tercihinizi yapın: Kişilerim: Tüm kişileriniz durum güncellemelerinizi görebilir.

Okundu bilgisini kapatınca duruma baktığım görülür mu?

Okundu bilgisini kapatıp bakın baktığınızı göremiyorlar ama siz de durumunuza bakanları göremiyorsunuz.

Okundu bilgisi kapanırsa ne olur?

Whatsapp okundu bilgisini kapatırsanız, okuduğunuz mesajlar karşı tarafta okundu olarak (mavi tik) gözükmez. Bunun yerine okuduğunuz mesajlar karşı tarafta beyaz iki tik (mesaj ulaştı) şeklinde gözükür. Bununla birlikte siz de karşı tarafın mesajı okuyup okumadığını göremezsiniz.

Whatsapp’ta son görülmesi kapalı olan birinin son görülmesini nasıl görürüz?

Whatsapp’ta Gizli Son Görülmeyi Görmek için Alternatif Üçüncü Taraf Uygulamaları

 1. 1. Whatsapp Plus. Bu, Android telefon kullanan kişiler için iyi bir seçimdir ve Play Store’da mevcuttur.
 2. 2. Whatsdog. Bu, kişilerin son görülen etkinlikleriyle ilgili ayrıntıları almak için deneyebileceğiniz başka bir harika uygulama.
You might be interested:  Failure Configuring Windows Updates Reverting Changes Ne Demek?

WhatsApp son görülme tarihi neden değişmiyor?

Eğer profil resmi ve son görülme saatini beraberce görmüyorsanız ya karşınızdaki kişi sizi rehberine eklememiştir ya da engellenmişsinizdir. Engellenip engellenmediğinizi anlamak için bir başka telefondan aynı kullanıcıya bakabilirsiniz.

WP de sabitleme ne işe yarar?

Uygulama üzerinde bu şekilde 3 kişi veya grubu sabitleyebiliyorsunuz. Kişiyle en son ne zaman görüştüğünüz veya mesajlaştığınız fark etmeden istediğiniz sohbeti istediğiniz zaman uygulamanın en üstüne sabitleyebiliyorsunuz. Android kullanıcıları uygulamayı en son sürüme güncelleyerek yeni özelliği kullanabilir.

WhatsApp son görülme saati neden yanlış?

Gelen mesajlarınızda gösterilen zaman damgası veya kişilerinizin son görülme zamanı yanlışsa lütfen telefonunuzdaki saat ve saat dilimi yapılandırmasını kontrol edin. Bu ayarları tekrar yapmanız gerekebilir. Tarih ve saati Otomatik veya Ağ Tarafından Sağlanan olarak ayarlamanızı öneririz.

Sevgilimin WhatsApp’ta kiminle konuştuğunu nasıl öğrenebilirim?

Chatwatch uygulaması, WhatsApp’ta istediğiniz kişinin kimlerle konuştuğunu görmenizi sağlıyor. Apple tarafından yasaklanan uygulamanın geliştiricisi web sürümünü yayınlayacaklarını açıkladı. Chatwatch isimli yeni bir uygulama, arkadaşlarınızın WhatsApp’ta kimlerle konuştuğunuzu görmesini sağlıyor.

Medya görünürlüğü nasıl kapatılır?

Android cihaz kullanıcılarının ise Ayarlar > Sohbetler > Medya görünürlüğü başlığı altında “Medyayı galeride göster” seçeneğini kaldırması gerekiyor.

WhatsApp ayarları nerede?

Android: Diğer seçenekler > Ayarlar > Hesap > Gizlilik’e dokunun. iPhone: Ayarlar > Hesap > Gizlilik’e dokunun. KaiOS: Seçenekler > Ayarlar > Hesap > Gizlilik’e basın. Masaüstü: Menü > Ayarlar > Gizlilik’e dokunun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.