Whatsapp Ta Çıkartma Nasıl Gönderilir?

Geri’ye dokunun. Göndermek istediğiniz çıkartmayı bulun ve bu çıkartmaya dokunun. Dokunduğunuzda çıkartma otomatik olarak gönderilir.
Whatsapp uygulamasını açın ve mesajlaşma ekranına gelin. Mesaj yazma kutucuğunun yanında bulunan Gülücük Emojisine dokunun. Ekranın alt tarafında yer alan Sticker simgesine dokunun ve Çıkartma sekmesini açın. Eğer ilk defa çıkartma gönderecekseniz, burada hiçbir çıkartma göremeyeceksiniz.

Telefona çıkartma nasıl eklenir?

“Sticker Marker for WhatsApp” uygulamasını indirin. Bu uygulama, hem iOS ve hem de Android için ortak kullanım özelliğine sahiptir. Programa giriş yaptıktan sonra “Create a new stickerpeck” kısmında tıkayın. Tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan çıkartma paketine istediğiniz ismi verebilirsiniz.

Telefonda çıkartma nasıl yapılır?

Peki WhatsApp çıkartmaları nasıl yapılır? İlk yapmanız gereken ‘Sticker Maker for WhatsApp’ adındaki uygulamayı indirmek. Uygulamayı açtıktan sonra ‘Create a new stickerpack’ seçeneğine tıklayın. Ardından karşınıza çıkan ekrana çıkartma paketinizin adını yazın ve sonrasında ‘Create’ seçeneğine kısma tıklayın.

Mesajda çıkartma nasıl yapılır?

 1. İOS veya Android market üzerinden ” Sticker Maker for WhatsApp” uygulamasını indirin.
 2. ‘Create a new stickerpack’ sekmesine tıklayın.
 3. Bu noktada karşınıza çıkartma paketi adı gelecek.
 4. Oluşturmak istediğiniz stickerın kapak fotoğrafını seçin.
 5. Seçtiğiniz resmi dilediğiniz gibi kesin.
 6. ‘Yes, Save Sticker’ tuşuna tıklayın.
You might be interested:  E Devlet Üzerinden Internet Abonelik Iptali Nasıl Yapılır?

Çıkartma nasıl kaydedilir?

Karşı taraftan gelen çıkartmalar nasıl kaydedilir? İlk olarak, mesajlaştığınız kişinin size gönderdiği çıkartmanın üstüne bir kez tıklayın. Açılan pencerede; ‘Favorilere Ekle’, ‘Daha Fazla’ ve ‘İptal’ seçeneklerini göreceksiniz. Bu seçeneklerin en üstünde bulunan ‘Favorilere Ekle’ seçeneğine tıklayın.

WhatsApp çıkartma nasıl bulunur?

Whatsapp’ı açın ve mesajlaşma bölümünden emojiler seçeneğine tıklayın. Emojiler kısmında altta gördüğünüz ve bizim kırmızı kutuyla gösterdiğimiz stickerlar bölümüne tıklayın.

Kendi fotoğrafından emoji nasıl yapılır?

Gboard’u telefonunuza indirdikten sonra çıkartma ikonuna basın ve ardından artı ikonunu seçin. Açılan pencerede Sizin Minis’iniz seçeneğini göreceksiniz, bu alanda Oluştur tuşuna basarak Emoji Minis oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Kendi çıkartmamı nasıl yapabilirim?

Kendi WhatsApp Çıkartmalarınızı Nasıl Yaparsınız? – Google’a gidip “Sticker Maker for WhatsApp” uygulamasını indirin. – Uygulamayı açın ve “Create a new stickerpack”a basın. Bastıktan sonra önünüze çıkan ekrana çıkartma paketinizin adını (üste) ve yazar adını (alta) girdikten sonra “Create” tuşuna basın.

WhatsApp GIF sticker nasıl yapılır?

Android telefonlar için uygun olan sticker yapma uygulamasını telefona indirdikten sonra oluştur seçeneğini tıklanmalıdır. Hareketli sticker yapmak için, oluşturulan pakete girerek, kutucuğun başında bir yazan sekmeye tıklayarak dilediğiniz, GIF ya da video dosyasını seçebilirsiniz.

Stickerly uygulaması nasıl kullanılır?

Çıkartma paketiniz için bir isim belirledikten sonra fotoğraf seçimi yapıp, bu fotoğraftaki ilgili bölümü kestikten sonra eklemeler yapabileceğiniz Sticker.ly uygulamasında, çıkartmalara yazılar da ekleyebiliyorsunuz.

Sticker.ly

 1. TOPLAM İNDİRME 301.
 2. DOSYA BOYUTU 17.00 MB.
 3. Üretici SNOW, Inc.

WhatsApp mesaja ifade koyma nasıl yapılır?

Mesajlara ifade ekleme

Bir mesaja ifade eklediğinizde yalnızca ifade bıraktığınız mesajı gönderen kullanıcı bildirim alır. Bir mesajı basılı tutun. Görüntülenen emoji’lerden birini seçmek için dokunun veya simgesine dokunarak klavyenizden dilediğiniz emoji’yi seçin.

You might be interested:  Whatsapp Yedekleme Nasıl Yüklenir?

WhatsApp sticker dosyası nerede?

Çıkartmaları indirmek ve kullanmak için: Bireysel bir sohbeti veya bir grup sohbetini açın. Çıkartma paketi eklemek için Çıkartmalar > Ekle’ye dokunun. İndirmek istediğiniz çıkartma paketinin yanındaki İndir seçeneğine dokunun.

Emoji nasıl kaydedilir?

Rehbere yeni kişi kaydederken ya da var olan kişiyi düzenlerken, yeni yüklediğimiz klavyenin alt kısmındaki gülen surat butonuna tıklıyoruz ve istediğimiz emojileri ekledikten sonra kaydediyoruz. Rehberimize giriş yaptığımızda, emoji eklediğimiz kişi yukarıdaki gibi görünecektir.

WhatsApp yeni emoji nasıl yüklenir?

Genel’e dokun. Aşağı kaydır ve Klavye’ye dokun. Emoji’nin burada görüntülendiğinden emin ol. Görüntülenmiyorsa Yeni Klavye Ekle’ye dokun, daha sonra Emoji’ye dokun.

WhatsApp hareketli Sticker nasıl yapılır?

İlk olarak akıllı telefonunuzda yüklü olan WhatsApp’I açın ve hemen ardından bir sohbet penceresine dokunun. WhatsApp’ın emoji simgesine dokunun. Bu işlemin ardından bir emoji penceresi açılacaktır. Alt kısımda yer alan çıkartma simgesine dokunun.

WhatsApp’a kişi ekleme nasıl yapılır?

Telefon rehberiniz aracılığıyla kişi ekleme

 1. Uygulamalar menüsünden Kişiler’e basın.
 2. Yeni Kişi veya Yeni’ye basın.
 3. Kişinin adını ve telefon numarasını girin > KAYDET’e basın.
 4. Kişi otomatik olarak WhatsApp kişiler listenizde görünür.

WhatsApp widget ne demek?

Widget, Android telefonlarınızda kullanabileceğiniz minik araçlardır. Widgetlar, sıkça kontrol ettiğiniz uygulamalarınızın yanısıra takvim, hesap makinesi gibi çok çeşitli içeriklere de sahiptirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.