Whatsapp Web E Tablette Nasıl Kullanılır?

Peki tablette WhatsApp Web nasıl kullanılır? Öncelikle WhatsApp Web’e bağlanacağınız internet sitesine ulaşmanız gerekiyor. Bunun için tabletinizde bulunan tarayıcı ile web.whatsapp.com adresini ziyaret edin. Daha sonrasında sitede karşınıza bir QR kod çıkacak. Bu QR kodu telefonunuz üzerinden okutmanız gerekmekte.
Bağlamak istediğiniz cihazda WhatsApp Web veya Masaüstü’nü açın.

Android

 1. Telefonunuzda WhatsApp’ı açın.
 2. Diğer seçenekler > Bağlı cihazlar’a dokunun.
 3. CİHAZ BAĞLA’ya dokunun.
 4. Telefonunuzun kilidini açmak için:
 5. Telefonunuzu, bağlamak istediğiniz cihazın ekranına doğrultarak QR kodunu tarayın.

Tablette WhatsApp web nasıl girilir?

WhatsApp Web tablette nasıl kullanılır?

 1. İlk olarak tabletinizde bulunan internet tarayıcınızı açın.
 2. Tarayıcınıza web.whatsapp.com adresini yazın.
 3. Ardından karşınıza bir QR kod ekranı gelecektir.
 4. Telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını açın.

WhatsApp web tablette olur mu?

Whatsapp Web’i Tablet ve Telefondan Kullanma

web.whatsapp.com adresine giriş yapın. Android’de sağ üstte, iOS’da sağ altta yer alan … üç noktaya dokunun ve açılan menüden Masaüstü Sitesi/İste seçeneğini seçin. Masaüstü Sitesi seçeneğini seçtiğiniz anda Whatsapp Web’in masaüstü sayfası karşınıza gelecektir.

You might be interested:  Birinin Whatsapp Listesinde Olduğumu Nasıl Anlarım?

WhatsApp web tablete yüklenir mi?

WHATSAPP UYGULAMASININ TABLETE KURULUMU

Android Tablet’de Whatsapp’ı uygulama üzerindne kullanmak isteyen kullanıcılar, öncelikle Whatsapp’ın Web sitesine giderek kurulum dosyası olan Apk dosyasını(Uygulama Dosyasını) indirmeleri gerekecek.

SIM kartsız bir tablete WhatsApp yüklenir mi?

WhatsApp Web, tablet kullanıcılarının bu SIM kartı kullanmak zorunda kalmadan uygulamayı kullanmalarına izin verdi. yukarıdaki tüm numara veya yöntemde bahsettiğimiz. Google Chrome’u yüklemeniz ve WhatsApp Web’i tabletinizde normal şekilde kullanmanız yeterlidir.

WhatsApp web nasıl bağlanır?

WhatsApp’ın Web sürümünü kullanmak için; Android’de, Sohbet ekranında > Menü > Web, iPhone’da, Ayarlar > WhatsApp Web ve Windows Phone’da ise Menü > Web’e gidin. Daha sonra uygulama sizden kamera erişimi isteyecek. Kamera erişimine evet deyin ve bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresini açın.

WhatsApp web nasıl ayarlanır?

Giriş yapma

 1. Telefonunuzda WhatsApp’ı açın. Android: Diğer seçenekler’e dokunun. iPhone: WhatsApp’ta Ayarlar’a gidin.
 2. Bağlı Cihazlar’a dokunun.
 3. Telefonunuzu kullanarak bilgisayarınızdaki veya Portal cihazınızdaki QR kodunu tarayın.
 4. İstenirse Bitti seçeneğine dokunun veya seçin.

Tablette WhatsApp nasıl açılır?

1. www.whatsapp.com/download adresini ziyaret edin. 2. WhatsApp’a bir tablet kullanarak erişmeye çalıştığınız için WhatsApp mobil sitesine yönlendirileceksiniz. Sağ üst köşedeki 3 noktalı Chrome simgesine tıklayın. Daha sonra açılan menüden ‘Masaüstü sitesi iste’ seçeneğine tıklayın.

WhatsAppıma başka biri girebilir mi?

WhatsApp’ın uçtan uca şifreli olduğunu ve mesajların sadece cihazınızda depolandığını; bu sebeple başka bir cihazdan hesabınıza erişen kişilerin geçmiş sohbetlerinizi okuyamayacağını lütfen unutmayın.

WhatsApp web görüntülü konuşma var mı?

Görüntülü arama özelliği, kişilerinizi başka bir ülkede olsalar bile WhatsApp Masaüstü üzerinden ücretsiz olarak aramanıza imkan verir. Görüntülü arama İnternet bağlantınızı kullanır.

WhatsApp web Ne kadar uzaktan çalışır mı?

WhatsApp Web Telefon Uzaktayken Çalışır mı? Evet, telefon uzaktayken de WhatsApp servisinden yararlanabilirsiniz. QR Kodu telefon kameranıza okuttuktan sonra bilgisayarınızdan WhatsApp web uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

You might be interested:  Masaüstü Bilgisayar Ekran Kartı Özellikleri Nasıl Bakılır?

Eşimin WhatsApp mesajlarını nasıl takip edebilirim ücretsiz?

Yapmanız gereken tek şey mSpy’a üye olup uygulamayı takip etmek istediğiniz cihaza yüklemek. Sonrasında kontrol panelinin bulunduğu cihazdan takip işlemine başlayabilirsiniz. Uygulama hedef cihazda arka planda çalışacağı için takip edilen kişinin fark etmesi mümkün değildir.

WhatsApp bilgisayara nasıl aktarılır?

Android için:

Bilgisayarınızdan https://web.whatsapp.com/ adresini açın. Sohbetler ekranından sağ üst köşede bulunan alt alta 3 nokta simgesine tıklayın. Çıkan seçenekler arasından Whatsapp Web’e tıklayın. Bilgisayarda girdiğiniz sitede olan QR kodunu telefonunuzda açılan ekrana okutun.

Hat olmadan WhatsApp kurulur mu?

Popüler mesajlaşma programı WhatsApp’ı cihazınızı sabit hattınız üzerinden Sim Kartsız olarak da kullanabilirsiniz. Yapılması gerekenler ise özetle şöyle; WhatsApp’ı kurduktan sonra sizden bir telefon numarası isteyecektir. Siz buraya sabit hatta ait bir telefon numarası girin.

SIM kart olmadan WhatsApp nasıl yüklenir?

Telefon numarası olmadan WhatsApp’ı kullanmak için; WhatsApp’ı daha önce kurduğunuz aygıttan kaldırmanız gerekiyor. Öncelikle Whatsapp’ı Android cihazınıza indirin, kurun ve çalıştırın. Bir sonraki adımda adınızı ve cep telefonunuzu doğrulamanız istenecek. Telefon numaranızı girmeyin.

Telefon olmadan WhatsApp kullanılır mı?

WhatsApp’ı bilgisayarda doğrudan (Windows uygulamasını indirmek gibi) kullanamazsın. Ama BlueStacks gibi bir Android emulatörünü indirip kullanabilirsin.

WhatsApp web görüntülü konuşma var mı?

Görüntülü arama özelliği, kişilerinizi başka bir ülkede olsalar bile WhatsApp Masaüstü üzerinden ücretsiz olarak aramanıza imkan verir. Görüntülü arama İnternet bağlantınızı kullanır.

WhatsApp Hesabı Nasıl Açılır?

WhatsApp’ı telefonunuza yükledikten sonra Lisans Sözleşmesini kabul etmeniz gerekiyor. Kabul Et ve Devam et butonuna dokunun daha sonra devam ettikten sonra ekranda göreceğiniz ‘Türkiye’ ibaresini seçin ve cep telefonu numaranızı yazın. Doğrulama işleminin ardından Whatsapp’ı kullanabilirsiniz.

WhatsApp QR kodu tarama nasıl yapılır?

WhatsApp QR kodunu tarama

 1. WhatsApp’ı açın > Diğer seçenekler > Ayarlar’a dokunun.
 2. Adınızın yanında gösterilen QR simgesine dokunun.
 3. KODU TARA’ya dokunun.
 4. Taramak için cihazınızı QR kodunun üzerinde tutun.
 5. EKLE’ye dokunun.
You might be interested:  Videolar Ne Kadar Internet Yer?

WhatsApp kurulumu nasıl yapılır?

WhatsApp nasıl indirilir veya kaldırılır

 1. Google Play Store’a gidip WhatsApp Messenger’ı aratın.
 2. WhatsApp’ı açın ve Hizmet Koşullarımızı kabul ederek bir sonraki ekrana geçin.
 3. Telefon numaranızla kaydolun.
 4. Sohbet geçmişinizin yedeklemesi bulunduysa ve bu yedeklemeyi geri yüklemek istiyorsanız Geri Yükle’yi seçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.