Whatsapp Web Nasıl Durum Atılır?

WhatsApp’a durum atma işlemi kullanmak için, uygulamaya girin, daha sonra sohbet alanını sağa kaydırın, Durum yazan alana gelin. Durum alanına tıkladığınız zaman paylaşmak istediğiniz fotoğraf ya da videoyu seçin. Ardından durum paylaşımında bulunabilirsiniz.
Durum özelliği nasıl kullanılır

 1. WhatsApp’ı açın > DURUM’a dokunun.
 2. Şu adımları izleyin: Yazılı durum güncellemesi oluşturmak için Metin’e dokunun. Emoji veya GIF eklemek için Emoji’ye, yazı tipi seçmek için T’ye veya arka plan rengi seçmek için Renk’e dokunabilirsiniz.
 3. Gönder simgesine dokunun.

WhatsApp Web’den durum nasıl silinir?

Birkaç seçeneğiniz vardır:

 1. Silmek istediğiniz durum güncellemesinin yanındaki Diğer’e dokunun. Ardından Sil > 1 Durum Güncellemesini Sil’e dokunun.
 2. Silmek istediğiniz durum güncellemesini sola kaydırın, ardından Sil > Sil’e dokunun.
 3. Birden çok durum güncellemesini silmek istiyorsanız Düzenle’ye dokunun.

Durum nasıl gönderilir?

Yeni veya eski durum güncellemenizi paylaşmak istediğinize bağlı olarak iki paylaşım seçeneğiniz vardır:

 1. Yeni durum güncellemesi paylaşma: Durumum altında Paylaş’a ( veya ) dokunun.
 2. Eski durum güncellemesini paylaşma: iPhone’da Durumum, Android’de ise Durumum’un yanındaki Diğer seçeneğine dokunun.
You might be interested:  Ingilizcede Bilgisayar Ne Demek?

WhatsApp web kapalı olduğu nasıl anlaşılır?

Telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını açın, sağ üstteki üç noktaya tıklayın ve WhatsApp Web bölümüne girin. Burada WhatsApp’ın açık olduğu bilgisayarlar görünür. Eğer internet kafe sahibi yalan söylüyorsa belli olur zaten. ‘Tüm bilgisayarlardan çık’ seçeneğine tıklarsınız ve kalıcı olarak silinmiş olur her yerden.

WhatsApp Web ile neler yapılabilir?

Akıllı telefonlarda olduğu gibi WP Web bütün bilgisayar işletim sistemleriyle de uyumlu çalışmaktadır. Kullanıcılarına mesajlaşma, belge paylaşımı, ses ve fotoğraf paylaşımı hizmetleri sunmaktadır.

WhatsApp durumu gördüğümü nasıl gizlerim?

Durum gizliliği hakkında

 1. Durum’a dokunun. Android: ‘ne dokunun Diğer seçenekler > Durum gizliliği. iPhone: Gizlilik’e dokunun.
 2. Aşağıdaki seçenekler arasından tercihinizi yapın: Kişilerim: Tüm kişileriniz durum güncellemelerinizi görebilir.

Durumdaki resmi nasıl kaldırabilirim?

Birkaç seçeneğiniz vardır:

 1. Silmek istediğiniz durum güncellemesinin yanındaki Diğer’e dokunun. Ardından Sil > SİL’e dokunun.
 2. Birden çok durum güncellemesini silmek istiyorsanız silmek istediğiniz durum güncellemelerine dokunup basılı tutun, ardından Sil > SİL’e dokunun.

WhatsApp’ta birinin durumunu nasıl paylaşabilirim?

Yapmanız gereken tek şey, uygulamadaki Durum bölümüne gitmek, oradaki kamera simgesine tıklamak ve bir fotoğrafa/video çekebilir veya doğrudan telefonun galerisinden bir medya dosyası yükleyebilirsiniz. Durum’da paylaşmak istediğiniz fotoğraf veya video yüklendikten sonra gönder düğmesine tıklayın.

Kişiye özel durum nasıl yapılır?

Ardından ‘Hesap’ sekmesine tıkayarak çıkan ekranda ‘Gizlilik’ sekmesini seçin, Çıkan ekranda ‘Durum’a tıkayın ve çıkan ekranda tercihlerinize göre ‘Kişilerim’, ‘Şunlar hariç kişilerimle paylaş’, ‘Sadece şu kişilerle paylaş’ seçeneklerinden birini seçerek durumunuzu gizleyebilirsiniz.

WhatsApp durum nasıl kopyalanır?

Durumunu indirmek istediğiniz kişi profiline tıklayıp alt kısımda yer alan yeşil indirme simgesine dokunmak kâfi. Ardından ilk pencerede yer alan profiller üzerinden indirmek istenilen kişi durumuna tıklayıp indirme düğmesine dokunmak yeterli.

You might be interested:  Bilgisayar Rami Ne Işe Yarar?

WhatsApp web giriş yapıldığı nasıl anlaşılır?

WhatsApp’ı açıp sağ üst menüden WhatsApp Web yazısına tıkla, burada WhatsApp Web üzerinde senin hesabının açık olduğu bilgisayarlar görünür. Hiçbir şey görünmüyorsa WhatsApp Web’de hesabın hiçbir şekilde açık değil demektir.

WhatsApp’ın başka cihazda açık olduğunu nasıl anlarız?

Giriş ve çıkış nasıl yapılır

 1. Telefonunuzda WhatsApp’ı açın. Android: Diğer seçenekler’e dokunun. iPhone: WhatsApp’ta Ayarlar’a gidin.
 2. Bağlı Cihazlar’a dokunun.
 3. Telefonunuzu kullanarak bilgisayarınızdaki veya Portal cihazınızdaki QR kodunu tarayın.
 4. İstenirse Bitti seçeneğine dokunun veya seçin.

WP bilgisayarda açık olduğunu nasıl anlarız?

AKTİF BİLGİSAYARLARI GÖRME

Bilgisayarınız ile Whatsaap hesabınızı eşleştirdiğiniz ayarlar > whatsapp web/masaüstü sekmesini kullanarak, Whatsapp hesabınıza hangi bilgisayarlarda açık olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

WhatsApp web Ne kadar uzaktan çalışır mı?

WhatsApp Web Telefon Uzaktayken Çalışır mı? Evet, telefon uzaktayken de WhatsApp servisinden yararlanabilirsiniz. QR Kodu telefon kameranıza okuttuktan sonra bilgisayarınızdan WhatsApp web uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp web telefondan telefona nasıl yapılır?

WhatsApp’ın Web sürümünü kullanmak için; Android’de, Sohbet ekranında > Menü > Web, iPhone’da, Ayarlar > WhatsApp Web ve Windows Phone’da ise Menü > Web’e gidin. Daha sonra uygulama sizden kamera erişimi isteyecek. Kamera erişimine evet deyin ve bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresini açın.

WhatsApp web sürekli çevrimiçi kalır mı?

WhatsApp Web açıkken, çevrimiçi görünürsünüz.

Durum nasıl açılır?

Durum yüklemek için Android’de sağ üstte tıklayarak, IOS’ta ise anlık video kamera için, galeriden fotoğraf ya da video paylaşmak için iconuna tıklayın. Dilerseniz fotoğraf veya videonuza başlık ekleyebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz.

Durum nasıl kaldırılır?

1. yol: İlk olarak hikayeyi açın ve sonra sağ üst köşedeki seçenekleri açan üç noktaya tıklayın. Ardından Gelen ”Sona al” butonuna tıklayarak işlemi sonlandırın. 2. yol: Android cihazlarda iOS’da olduğu gibi işlemler sola kaydırarak değil kullanıcının üzerinde bir müddet bastırılarak yapılıyor.

You might be interested:  Windows 10 Güncelleştirme Nasıl Kaldırılır?

Durum nasil olur?

Sosta bekleyen tavuk sos ile birlikte tavaya eklenir ve harlı ateşte sotelenir. Pişmiş tavuklara doğranmış domatesler eklenip beş dakika daha kavrulduktan lavaşları tavuğun üzerine açarak bir kaç dakika ısıtıp daha sonra soğan, marul, ketçap, mayonez, turşu.. Dürüm yapılır. Servise hazır.

WhatsApp durum geçmişi nasıl bulunur?

Gizli dosyaları göster diye bir kutucuk göreceksiniz, onu aktif hale getirin. Aktif hale getirdikten sonra Media klasöründe. Statuses diye bir klasör belirecek. Bu klasörde, WhatsApp kişilerinizin paylaştığı durumları görebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.