Whatsapp Web Telefona Nasıl Bağlanır?

(WhatsApp masaüstü ana sayfasına yönlendirilirseniz, sol üstteki ‘WhatsApp Web’ i tıklamanız yeterlidir). İlk telefonunuzda WhatsApp uygulamasını açın ve Ayarlar’ a gidin > WhatsApp Web ‘e tıklayın > Cihazı Bağla ‘ya tıklayın QR kodunu ikinci telefonunuzdan tarayın Artık WhatsApp ‘ı her iki telefonda da kullanabilirsiniz.
Bağlamak istediğiniz cihazda WhatsApp Web veya Masaüstü’nü açın.

Cihaz bağlama

 1. Telefonunuzda WhatsApp’ı açın.
 2. Diğer seçenekler > Bağlı cihazlar’a dokunun.
 3. CİHAZ BAĞLA’ya dokunun.
 4. Telefonunuzun kilidini açmak için:
 5. Telefonunuzu, bağlamak istediğiniz cihazın ekranına doğrultarak QR kodunu tarayın.

Telefondan telefona WhatsApp web olur mu?

WhatsApp>Ayarlar bölümüne girin ve WhatsApp Web seçeneğine tıklayın. Bu özellik hem iOS hem de Android hem de Windows Phone üzerinde aynı şekilde çalışıyor. WhatsApp’ın tarayıcı veya PC uygulamasını açtığınızda web sayfasında yer alan WhatsApp Web barkod bölümüne telefonun kamerasını odaklayarak barkodu taratın.

WP web telefonda nasıl açılır?

WHATSAPP WEB NASIL KULLANILIR? – Bilgisayarınızda https://web.whatsapp.com adresini açın. – Telefonunuzda WhatsApp’ı açın. – Android’li telefonlarda Sohbet ekranındayken Menü > WhatsApp Web yolunu izleyin.

You might be interested:  Zoom Nasıl Az Internet Yer?

Android telefonda WhatsApp web nasıl kullanılır?

WhatsApp’ın Web sürümünü kullanmak için; Android’de, Sohbet ekranında > Menü > Web, iPhone’da, Ayarlar > WhatsApp Web ve Windows Phone’da ise Menü > Web’e gidin. Daha sonra uygulama sizden kamera erişimi isteyecek. Kamera erişimine evet deyin ve bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresini açın.

WhatsApp web nasıl bağlanır?

Sayfaya gittikten sonra, tekrar akıllı telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasını açın. WhatsApp>Ayarlar bölümüne girin ve WhatsApp Web seçeneğine tıklayın. Bu özellik hem iOS hem de Android hem de Windows Phone üzerinde aynı şekilde çalışıyor.

WhatsApp web kod okutmadan nasıl girilir?

Evet QR Code olmadan Whatsapp’a PC’nden girebilirsin. Bunu yapabilmek için BlueStacks isimli emülatörü bilgisayarına kurman lazım. BlueStacks dılşında emülatörler var fakat türkçe dil desteği olan bir emülatör bu. Uygulama sana sanal bir Android ekranı sunuyor.

WhatsApp web iki telefonda kullanılır mı?

Aynı WhatsApp hesabını iki farklı numarayla kullanmanız mümkün değildir. WhatsApp hesabınızı kullandığınız cihazları sık sık değiştirmeye çalışırsanız belirli bir noktadan sonra hesabınızı yeniden doğrulamanız engellenebilir. Lütfen farklı cihaz ve numaralar arasında çok sık geçiş yapmayın.

WhatsApp web nasıl açılır?

Android için:

Bilgisayarınızdan https://web.whatsapp.com/ adresini açın. Sohbetler ekranından sağ üst köşede bulunan alt alta 3 nokta simgesine tıklayın. Çıkan seçenekler arasından Whatsapp Web’e tıklayın. Bilgisayarda girdiğiniz sitede olan QR kodunu telefonunuzda açılan ekrana okutun.

WhatsApp web neden QR kodu açılmıyor?

WhatsApp Web QR kodu çalışmıyorsa (özellikle QR kodu bilgisayarınızda yüklü ise ancak telefonunuzda tarayamıyorsanız) telefonunuzun internete bağlı olmaması mümkündür. Telefonunuz internete bağlıysa ancak yine de QR kodunu tarayamıyorsanız, telefonunuzu yeniden başlatın ve tekrar deneyin.

Eşimin WhatsApp nasıl takip edebilirim?

Yapmanız gereken tek şey mSpy’a üye olup uygulamayı takip etmek istediğiniz cihaza yüklemek. Sonrasında kontrol panelinin bulunduğu cihazdan takip işlemine başlayabilirsiniz. Uygulama hedef cihazda arka planda çalışacağı için takip edilen kişinin fark etmesi mümkün değildir.

You might be interested:  Internet Sinyalini Nasıl Güçlendirebilirim?

WhatsApp web nasıl kullanılır 2021?

Bilgisayardan https://web.whatsapp.com/ adresine girin.

Android için;

 1. Sohbetler ekranından sağ alt köşedeki üç nokta simgesine tıklayın.
 2. Seçeneklerin içinden Whatsapp Web’e tıklayın.
 3. Bilgisayarda girdiğiniz sitedeki QR kodu telefonda açılan ekrana okutun.

WhatsApp başka bir cihazda açık mı?

WhatsApp’ın uçtan uca şifreli olduğunu ve mesajların sadece cihazınızda depolandığını; bu sebeple başka bir cihazdan hesabınıza erişen kişilerin geçmiş sohbetlerinizi okuyamayacağını lütfen unutmayın.

WhatsApp Web ne işe yarar nasıl kullanılır?

WhatsApp Web, anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın masaüstü versiyonudur. Ancak masaüstünde uygulamayı kullanabilmek için iOS, Android, Windows Phone gibi işletim sistemine sahip bir akıllı telefonda WhatsApp kullanıcısı olmanız gerekiyor, çünkü uygulama verileri mobil uygulamadan masaüstüne aktarıyor.

WhatsApp web masaüstü nerede?

Android Telefonlarda WhatsApp Web’e Nasıl Giriş Yapılır?

 1. İnternet tarayıcınızda web.whatsapp.com adresine giriş yapın.
 2. Karşınıza, WhatsApp Web’i cep telefonunuza bağlayacak bir QR kod görseli çıkacaktır.
 3. Bu aşamada Android cep telefonunuzu elinize alın ve WhatsApp uygulamasını açın.

WhatsApp web tablete nasıl kurulur?

Tarayıcınıza web.whatsapp.com adresini yazın. Ardından karşınıza bir QR kod ekranı gelecektir. Telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını açın. Android için sağ üstte bulunan dikey üç noktaya basın ve Bağlı cihazlara gelin. iPhone için ise Ayarlar > Bağlı cihazlardan Cihaza bağla seçeneğine basın.

WhatsApp web Ne kadar uzaktan çalışır mı?

WhatsApp Web Telefon Uzaktayken Çalışır mı? Evet, telefon uzaktayken de WhatsApp servisinden yararlanabilirsiniz. QR Kodu telefon kameranıza okuttuktan sonra bilgisayarınızdan WhatsApp web uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefonda WhatsApp Web olduğu nasıl anlaşılır?

WhatsApp Web’in Açık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

 1. Öncelikle telefonunuzdan WhatsApp uygulamanızı açın.
 2. Ardından açılan ana sohbet ekranının sağ üst köşesinde bulunan üç nokta simgesine basın.
 3. Çıkan sekmede ‘Bağlı Cihazlar’ veya telefona göre ‘WhatsApp Web’ yazan kategoriye tıklayın.
You might be interested:  En Ucuz Internet Hangi Operatörde?

WhatsApp Web telefon olmadan çalışır mı?

Andy Android Emulator ile uğraşmak zorunda kalmamızın asıl nedeni, WhatsApp Web sürümünün bağlantı için kullanıcılarından bir QR kod istiyor olması. Yani yanınızda WhatsApp yüklü akıllı telefonunuz yoksa bilgisayar üzerinden WhatsApp kullanmanızın hiçbir yolu yok.

WhatsApp web telefon kapalıyken çalışır mı?

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcılarını çok rahatlatacak güncellemeyi devreye soktu. Şu anda telefonun internet bağlantısının dahi kesilmesi durumunda kapanan WhatsApp Web, artık telefon kapalı bile olsa çalışacak.

WhatsApp web online gözüküyor mu?

WhatsApp Web Açıkken Çevrimiçi Görünür mü? WhatsApp Web açıkken, çevrimiçi görünürsünüz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.