Youtube Videoları Nasıl MP3 Yapılır

1 160

Youtube videoları nasıl mp3 yapılır? Telefondan YouTube platformundaki müzikleri dinleyemiyorsanız, internet kotanız buna yetmiyor ise videoları Mp3’e çevirmelisiniz. Böylece internetiniz olmadığında da müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. YouTube videolarını MP3’e çevirme nasıl yapılır konusunu anlatmaya başlayalım.

Youtube Videoları Nasıl Mp3 Yapılır?

YouTube platformundaki videoları Mp3 formatına dönüştürmek için tablet, mobil, masaüstü ve tarayıcı kullanabilen her platformla uyumlu olan web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Youtube to Mp3 dönüştürücü platformlar sayesinde yalnızca birkaç dakikada ekstra program kullanmadan videoları dönüştürebilirsiniz. Bu platformlardan yararlanmak için YouTube üzerinden istediğiniz müziği açıp açılan videonun linkini kopyalayın ve Youtube to Mp3 dönüştürücü sitede bulunan kutucuğa yapıştırın. Videoyu dönüştürmek istediğiniz formatı seçtikten sonra istediğiniz Mp3’e ulaşabilirsiniz. Sitelerin güvenli olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz.

Mobilde YouTube videolarını dönüştürmek

iOS ve Android cihazlarda YouTube videoları nasıl Mp3 formatına dönüştürülür sorusunun cevabını anlatmaya başlayalım. Bilgisayar üzerinden online Youtube video dönüştürme işlemi yaptığınız gibi mobil olarak tarayıcılar üzerinden de dönüştürme yapabilirsiniz. Tarayıcınıza Online Youtube Converter, Youtube online video converter ve Youtube to Mp3 çevirici yazmanız olacaktır. Çeşitli mobil uygulamalar kullanarak da dönüştürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

YouTube Premium kullanarak indirme

YouTube videolarını bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirmek için YouTube’un reklamsız versiyonu olarak geçen YouTube Premium’u kullanabilirsiniz. YouTube’un ücretli servisinin video indirmeye olanak tanımasının yanı sıra pek çok avantajı bulunuyor. YouTube Premium’un avantajları şöyle:

  • Reklamsız YouTube deneyimi.
  • YouTube Originals içeriklerine erişim.
  • YouTube videolarını farklı uygulamalarda gezinirken kullanabilme.
  • Abone olunan kanalların son videolarını otomatik olarak indirme.
  • İstenilen kanalın videolarını indirme ve çevrimdışı (offline) izleme.

Ve bunun gibi avantajlar youtube premiumda mevcuttur. Ayrıca Youtube premium ile mobil kullanıcılar, ana menüde gezseler dahi arka planda youtube hala yürütülmektedir.

Genel olarak Youtube’da yer alan bir müziği seven ve flash bellek ya da sd kart aracılığıyla aracında veya farklı bir platformda müzik dinlemek isteyen kişiler Youtube videolarını Mp3 ‘e dönüştürmek isteyebilmektedir. Bu aslında sadece bir kaç dakikalık bir işlemdir. Youtube to Mp3 converter ya da Youtube video mp3 dönüştür gibi arama yaparak Google’da ilgili sitelere ulaşabilirsiniz. Herhangi bir siteye giriş yaptıktan sonra dönüştürülmesini istediğiniz Youtube videosunu yazmanız yeterli olacaktır. Ardından kısa süre içeriisnde video mp3 ‘e dönüşecektir.

  1. Kent243768 diyor

    Youtube üzerinden video indirmeyi kolaylaştırıyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.